Дневна доза сеир!

Член од
6 декември 2022
Мислења
970
Поени од реакции
1.440
Здраво, немам никаков пристап до мојот прв фејсбук профил! Сметката беше регистрирана на 28:02:2012 со тогашниот сервер хотмаил и плус телефонскиот број што беше поврзан со сметката повеке не е валиден ве молам за помош!!!
Автоматски споено мислење:

Hii or Good Evening please on all members help me for my big problems with fb account!
Да но меѓутоа многу ми значи да се вклучува бидејќи налогот на мојот Прв ФБ профил ми беше на него и немам пристап до Е-поштата и тел бр што беа поврзани со тој профил! А гледам ФБ има можност да се поврзеш со уред што претходно си се најавувал!
Здраво, ве молам за помош! Како можам да го вратам мојот прв фејсбук профил кој сеуште е активен? Ви благодарам поздрав.
Автоматски споено мислење:

Има ли некој стручен од вас да ми каже како да си го вратам мојот прв ФБ профил кој што уште постои не е избришан!???
Брат за брат, сирење за пари, кој за што- @Boksy be за фејсбук профилот до кого веќе нема пристап! “Си го сакам фејсбукоооооот“! На тема за Фејсбук, па после у заседа ги начека фановите на Андроид да ги “праша“ за некој стар телефон колку ќе го биде а уствари е за фејсбук профилот... :pos:
 
Член од
6 октомври 2022
Мислења
43
Поени од реакции
47
Брат за брат, сирење за пари, кој за што- @Boksy be за фејсбук профилот до кого веќе нема пристап! “Си го сакам фејсбукоооооот“! На тема за Фејсбук, па после у заседа ги начека фановите на Андроид да ги “праша“ за некој стар телефон колку ќе го биде а уствари е за фејсбук профилот... :pos:
Good Morning! Дај кажи ми ако знаеш како да го поправам, мн ми значи затоа што сите контакти и слики ми беа во него!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom