Дневна доза сеир!

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од TpH_Bo_OkO, 14 јули 2006.

 1. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.825
  Допаѓања:
  4.245
  ...според тебе нејзиниот поглед со целосна појава и облекување ти дава слика за писмена лика и прилика да се логира на Нет преку Пц и за тебе не е ниту смешно, ниту сеирско, така?
   
 2. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  26.556
  Допаѓања:
  31.309
  Значи облеката - традиционална индиска и изразот на лицето при употребата на компјутерот се, од твоја перспектива, поводот за сеир.
  Во ред, тоа сакав да прашам.
   
 3. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.825
  Допаѓања:
  4.245
  ...од една страна тоа е ѓаволска работа, а од друга страна љубопитноста иако на лицето и се укажува неписменост која е поголема и од таа традицонална позадина... инаку благодарам за вниманието, немало вакво барање на коментар на постирани смешни фотки, сеир и други тракатанци во сеир ем играчница, ова ќе го сметам како единствен комплимент-случај на форумов :rolleyes:
   
 4. faraon

  faraon БОГ

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  17.225
  Допаѓања:
  20.232
  volim.jpg
   
  На khz777, sankerce и bijons им се допаѓа ова.
 5. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.825
  Допаѓања:
  4.245
  [​IMG]
   
  На alekjov му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Јосемити Сем‏ @westgunner89

  Во Македонија има 1776 СЕЛА и еден Зијадин
  :oeoeoe:
   
  На WinterGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. faraon

  faraon БОГ

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  17.225
  Допаѓања:
  20.232
  lovorov.jpg
   
  На redfogv, Dallas Mavericks и sankerce им се допаѓа ова.
 8. Dexter26

  Dexter26

  Член од:
  24 април 2008
  Мислења:
  8.038
  Допаѓања:
  6.979
  Ех, ако нашинците - поточно поранешните нашинци, со тазе татарски пасоши - од источна Македонија не ти го упропастат штосот, тогаш никој не ти го упропастува.

  [​IMG]
   
  На Dallas Mavericks, sankerce и faraon им се допаѓа ова.
 9. faraon

  faraon БОГ

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  17.225
  Допаѓања:
  20.232
  najiskreni.jpg
   
  На khz777, Вујко, alekjov и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. #samurai#

  #samurai# cupidinous

  Член од:
  24 мај 2010
  Мислења:
  2.032
  Допаѓања:
  4.605
  3:40 Бог да чува и да брани... :facepalm:

   
  Последно уредено: 24 април 2017
  На whatto, faraon и krkac им се допаѓа ова.
 11. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.825
  Допаѓања:
  4.245
  [​IMG]
   
  На redfogv, gorantuborg, faraon и уште 3 други им се допаѓа ова.
 12. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.330
  Допаѓања:
  12.732
  Ovoj grad
  -----------po koj sto se krepam sega
  Ovoj Grad, jas ne go poznavam
  ne e toj grad vo koj jas ziveam
  Ovoj grad ne e moj
  ovoj grad sto magli i smogovi go krijat
  ovoj grad - prostete, e tug.
  Ne jas ne sakam gipsovi i stiropol da gledam
  ne jas ne sakam ukotveni galii i trkala strasn
  ne ja ne sakam ime na drzava da mi menat,


  o kade ste gulabi moj,kaldrmo moja,drvja zeleni
  o kade ste moj tepacki vodnjanski i madzirmalskiDjavolski krila na ramena samo da si imam
  i vo ona staro Skopje sal eden mig da bidam,
  Oficerski i Banka na plostad da si vidam,
  V Stara-nova banja na nalani da idam,
  Cuculigi,celik i fota vo maalo da si igram,
  Na Ruska,na Gradska i Vojna plaza da se kapam,
  Kaj Kenan,Grombi,Pelister na korzo vezden da itam,
  Saraj-Matka polni uste ednas so oci da gi vidam,
  i stom zurli i tapani od Kale pak za Procka se cujat
  sonce zad Sara da zajduva, jas da umiram.
   
 13. #samurai#

  #samurai# cupidinous

  Член од:
  24 мај 2010
  Мислења:
  2.032
  Допаѓања:
  4.605
  0:20 >>>
   
  На krkac и faraon им се допаѓа ова.
 14. faraon

  faraon БОГ

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  17.225
  Допаѓања:
  20.232
 15. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  7.013
  Допаѓања:
  14.373
  Ликот заслужува сопствена тема. :pos::pos::pos:

  Rob start brushing his teeth nine years ago , and great news he is hearly finished. :pos:

  Rob Beckett is the only man I know , who needs a planing permission when he visit a dentist. :pos::pos:

  И за крај најјакото ... Rob when the tooth farry came when you were child , what you do with the money , you buy a car? :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

   

Сподели преку: