Дневна доза сеир!

S

silmarillion

Гостин

Во 100 евра дека Бичиклиски, Цветин, Дамовски (добро овој дискутабилно) не ја знаат песничкава на Бетмен :)
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.110
Поени од реакции
4.456
[DOUBLEPOST=1488626389][/DOUBLEPOST]
 
Последно уредено:
На врв Bottom