Дневна доза сеир!

Член од
7 септември 2016
Мислења
3.930
Поени од реакции
4.390
ова беше вака :
...отишол дедо на матичен лекар и сакал да се прегледа каков му е ,,алатот,, оти се оженил со млада жена па сакал да има деца арно ама овој го убедувал дека све на свое време и дека не може тој тоа сега да го направи! ...се наљутил дедото и му се заканил оти ќе го сменел од матичен лекар ако не му ја провери спермата ал е арна ал не ја бидува и докторов видел не видел му ја дал теглата да ја наполни со сперма и да му ја донесе... другиот ден дошол дедото кај докторот со празна тегла !
-Ааааааа ти реков не може така како сакаш ти !
- А бе докторе не само како сакам јас и жена ми која е млада проба ама никако,
-Да?? и како проба таа?
-Па докторе, де со една рака де со друга рака,па чукаше да не би се откачило ама ништо!потоа ја викнавме комшивката!
-ААА згодна некоја и таа а? вели докторот
-А бе згодна не згодна кој гледа тоа само да се заврши работава и таа искусна не дека не по тие работи цел ден во подрум ги прави, па кога фати со двете раце тргаа, тргааа, не ја бидува!
-Аууу бре дедо арно не ти се скрши таквоото!
-Ма какво кршење докторе ја викнавме другара комшивка која пие многу пиво па онака со уста го зеде де од едната страна де од другата страна ама џабе!
-Ауу дедо, до грло ли ја допре?
-А бе какво грло докторе, дојде сваќата и таа сакаше со уста и ја извади вилицата да биде полесно па ја отвори устата колку можеше и отиде одозгора цело во уста го зеде, ама џабе..
-Аууууу дедо па ти си бил ебачиште и пол??!!
-Ебачиште, небачиште еве ти ја теглата да те видам ТИ да ја отвориш!! :D
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
3.930
Поени од реакции
4.390


и мачките не се тоа што беа :несвест:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
3.930
Поени од реакции
4.390
Сериозно, што е смешно на сликава? Не разбирам или не гледам добро.
Нема тастатура ли?
..што да ти речам, пак ќе бидеш тој што си ! барем кликни таму на профил па следи ме како што треба...
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
26.758
Поени од реакции
31.541
..што да ти речам, пак ќе бидеш тој што си ! барем кликни таму на профил па следи ме како што треба...
Во ред тоа што го збориш.
Но не ми кажа што е смешно или за сеир на сликта?
 
На врв Bottom