Дневна доза сеир!

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
[DOUBLEPOST=1488626389][/DOUBLEPOST]
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
ова беше вака :
...отишол дедо на матичен лекар и сакал да се прегледа каков му е ,,алатот,, оти се оженил со млада жена па сакал да има деца арно ама овој го убедувал дека све на свое време и дека не може тој тоа сега да го направи! ...се наљутил дедото и му се заканил оти ќе го сменел од матичен лекар ако не му ја провери спермата ал е арна ал не ја бидува и докторов видел не видел му ја дал теглата да ја наполни со сперма и да му ја донесе... другиот ден дошол дедото кај докторот со празна тегла !
-Ааааааа ти реков не може така како сакаш ти !
- А бе докторе не само како сакам јас и жена ми која е млада проба ама никако,
-Да?? и како проба таа?
-Па докторе, де со една рака де со друга рака,па чукаше да не би се откачило ама ништо!потоа ја викнавме комшивката!
-ААА згодна некоја и таа а? вели докторот
-А бе згодна не згодна кој гледа тоа само да се заврши работава и таа искусна не дека не по тие работи цел ден во подрум ги прави, па кога фати со двете раце тргаа, тргааа, не ја бидува!
-Аууу бре дедо арно не ти се скрши таквоото!
-Ма какво кршење докторе ја викнавме другара комшивка која пие многу пиво па онака со уста го зеде де од едната страна де од другата страна ама џабе!
-Ауу дедо, до грло ли ја допре?
-А бе какво грло докторе, дојде сваќата и таа сакаше со уста и ја извади вилицата да биде полесно па ја отвори устата колку можеше и отиде одозгора цело во уста го зеде, ама џабе..
-Аууууу дедо па ти си бил ебачиште и пол??!!
-Ебачиште, небачиште еве ти ја теглата да те видам ТИ да ја отвориш!! :D
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398


и мачките не се тоа што беа :несвест:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Сериозно, што е смешно на сликава? Не разбирам или не гледам добро.
Нема тастатура ли?
..што да ти речам, пак ќе бидеш тој што си ! барем кликни таму на профил па следи ме како што треба...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom