Дневна доза сеир!

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Димитар напиша:
Не знаев каде да го ставам добро песниче но, го ставам во сеир заради текстот...

Ајде Мирцери :)

Дел од текстот.... а, песничето е закон!!!

I know a bot,
her name is Anna, Anna is her name
And she can ban, ban you so hard
She cleans up in our channel
I wanna tell you, that I know a Bot

I know a bot,
her name is Anna, Anna is her name
And she can ban, ban you so hard
She cleans up in our channel
I wanna tell you, that I know a Bot

.....
.....

And then came the day I didn't think was real
The channel was out of control
I never thought I would be so wrong
But Anna wrote and said
"I'm not a Bot,
I'm a really beautiful girl"
Which is, unluckely, now very strange to me
But nothing needs to be explained
Because for me you will always be a Bot
ЗАКОН е песнава:zver:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Не знам како да го наречам овој... Мал ретардиран Германец или просечен корисник на Кајгана форумов.:helou:

 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Ајде малку да им се посмеем во фаца на охриѓаниве , малку да им фатиме сеир

Дневник 12.02.2007 напиша:
ПЕТОЧНА ТРЕСКА КРАЈ ЕЗЕРОТО

Светлосно шоу предизвика паника во Охрид


Светлосни кругови и елипси што во петокот вечерта со голема брзина се движеа по небото над Охрид силно го вознемирија населението од населбите долж езерото . Светлата кружеа на небото од едниот до другиот крај на градот, но ги забележаа и жителите на селата Коњско, Рача и Шипокно.
Појавата на небото со голо се забележуваше од селото Лескоец до Пештани. Светлата предизвикаа голема паника кај охриѓани, особено кај луѓето што живеат во крајезерските населби. Голем број жители се јавиле во полиција и во медиумите, тврдејќи дека се работи за неидентификувани летачки објекти. Тие пријавувале дека вонземјани летаат над Охрид и над езерото. Вознемирени од појавата, тие се криеја во домовите, а многу од нив ги напуштија куќите покрај езерото и се упатија кон Охрид. Така, паниката брзо се прошири и во градот.

- Вечерта околу 19 часот по небото почнаа да се движат осветлени кругови. Тоа траеше околу час и половина. Изгледаше како нешто да лета над облаците и да пробива светло под нив. Сите бевме излезени надвор бидејќи беше многу необично. Не знам што ја предизвика појавата и дали некој може ова да го објасни - изјави очевидецот Кристијан Дулески од населбата Рача, непосредно по настанот.

Од охридската полиција не' известија дека необичното светло се појавило поради тоа што во хотелот „Белви” ги тестирале новите рефлектори што неодамна ги инсталирале. Од дирекцијата на хотелот објаснуваат дека се работи за рефлектори со голема моќност, кои се набавени за да се прави светлосно шоу на небото. Светлата повторно ќе се вклучат на 24 месецов, на отворањето на новата дискотека во рамките на хотелот.

(Љ.Т.)
Се надевам дека охриѓаните форумчии не паднале на истата финта.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Bacillus gagous напиша:
Ајде малку да им се посмеем во фаца на охриѓаниве , малку да им фатиме сеир
Се надевам дека охриѓаните форумчии не паднале на истата финта.
HAHAHAHHAhahahahhahahaa
какво смеење падна...

Ме изнасмеа... рече пријавиле вонземјани а?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
Леле лудило...:pos2: Како бе и јас не ги видов. Ама сепак поинтересни се фаците на очевидците отколку круговите. Ех што сум пропуштил...
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Bacillus gagous напиша:
Ајде малку да им се посмеем во фаца на охриѓаниве , малку да им фатиме сеир



Се надевам дека охриѓаните форумчии не паднале на истата финта.
Леле шо ми се деси ноќта.. Шетам покрај езеро и ги глеам рефлекториве, и најнормално си продолжвам (не дека сум изузетно паметна и мудра па сфатив дека се рефлектори, мислам, не е потребно ни да објасвам..) и само глеам едно момичиште колку мене испаничено целово, АААААААА ШО Е ОНАААААААА!!!! Се свртив, и опцув в лице неколку пати и си продолжив. Глупи луѓе имат на светов.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Еееее јас и Дивајн имавме можност од поблиску да видиме, па ни на крај памет не ни отиде дека некои летечки објекти се над нас. Ама, можеби затоа што тргнавме накај Белви:smile2:
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Fortune напиша:
Еееее јас и Дивајн имавме можност од поблиску да видиме, па ни на крај памет не ни отиде дека некои летечки објекти се над нас. Ама, можеби затоа што тргнавме накај Белви:smile2:
Go utnavte denot. Jas gi vidov od blizu. Vistina bea krugovi.
Sakaa da se simnat dolu ama ko se setija deka se nad Ohrid magla fatija toa malite zeleni.
:pos2:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Jakov напиша:
Go utnavte denot. Jas gi vidov od blizu. Vistina bea krugovi.
Sakaa da se simnat dolu ama ko se setija deka se nad Ohrid magla fatija toa malite zeleni.
:pos2:
Бегаат и вонземјани од Охриѓани:pos:
Добро, за еден ден промашивме (малку, нели?:icon_lol:). Можеби не беа кругови, ама се чудевме од каде доаѓа светлината.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Fortune напиша:
Еееее јас и Дивајн имавме можност од поблиску да видиме, па ни на крај памет не ни отиде дека некои летечки објекти се над нас. Ама, можеби затоа што тргнавме накај Белви:smile2:
Уште тоа на некоја од нас да и текнеше во тие темници, незнам ... :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
А најт ту римембр!
 

Ninja

Кајгана на око
Член од
15 мај 2005
Мислења
623
Поени од реакции
9
Fortune напиша:
Бегаат и вонземјани од Охриѓани:pos:
Добро, за еден ден промашивме (малку, нели?:icon_lol:). Можеби не беа кругови, ама се чудевме од каде доаѓа светлината.
Зошто не отворивте тема во "Мистерии и религија"?
"Мистериозни активности над Охридското Езеро", на пример!

:star:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Дивајн напиша:
Уште тоа на некоја од нас да и текнеше во тие темници, незнам ... :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
А најт ту римембр!
Уште тоа фалеше! Ќе беше комплет мисии на Земја:pos::pos::pos:
Ninja напиша:
Зошто не отворивте тема во "Мистерии и религија"?
"Мистериозни активности над Охридското Езеро", на пример!

:star:
Геџо таа работа, јас не отворам теми веќе во Мистерии.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom