Дневна доза сеир!

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
G e G o напиша:
Ќе се удаев со кафево ко го видов каљово
Уф, будала еден. Животот ми се згади кога го видов ова. Бљак. Само секунда и го прекинав, ама доволно беше.Ууууу......Ај ја отидов да повраќам:pov:
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
G e G o напиша:



Замислете од што е паштетава :)


паштетава е или од глувчиња,или од деца што премногу го гледале мики маус............ или не, а??????????????//
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Знам дека многу малце овде знаат за серијата Херои,но во таа серија има одреден број на луѓе(одреден,многу се,ама не го знам точниот број) кои имаат надприродни можности да прават разни работи,за да го спасат светот,тие сите се поврзани некако,тоа се дознава низ епизодите,серијата е многу прекрасна и ви ја препорачувам ама овде пишувам за да ви кажам што најдов на ју тјуб за хероите т.е. некаква си пародија heroes-zeroes...погледнете ја :pos:
Патем,не знам колку ќе ви биде смешна на вас,дека овде сите личности личат на некои од хероите,на пример таа навивачката е исто има навивачка во хероитеи се вика клер и така снима ова беше обид овој и овој...потоа има и црнец,и еден онака подебел...ама сепак се пресмеав јас :pos: :pos:



 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Љубовна приказна низ 4 фотографии

1.


2.


3.


4.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
klik tuka ...inaku forumasite od istocna mak podobro ke go razberat ali nema veza vazno jas se presmeav:pos2:
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Застава 750 :tapp:

 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Eve i od mene nesto :D:D



 

Kajgana Shop

На врв Bottom