Ден во Македонија - A day in Macedonia

Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Не бев сигурен каде да ја ставам темава, па бришете и префрлајте на друг потфорум, ако сум ја утнал.

Сепак, овие два видео записа мислам дека мора да се видам. Убавините на Македонија, кои сите како помалку да ги подзабораваме.

A day in Macedonia (part 2)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Bravo za klipcinjava.:bravo: A dali mozes da gi najdes spotovite od CNN, posto dosega nisto nemam videno. Sve samo Hrvatska, Crna Gora, Kipar i Grcija gi gledam. :toe:
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Навистина, каде може да се најде филмчето од CNN?

А овие клипчиња од чија продукција се излезени? Малку превештачки ми ја прикажале мојата М. Ама затоа, ме израдува она клипчено за Петре М. Андреевски;)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Супер се клипчињата,стварно е така,си имаме супер држава,со голеа природна убавина.
Само уште да знаеше некој тука да го цени тоа
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Добри се клипчињата. Првото го носевме како презентација за Македонија кога бевме со колегите во Словенија на конгрес, а грците се шекнаа додека траеше нашата презентација нормално :)
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
Ги имам гледано клипчињава порано, и првиот пат кога ги видов останав со устата аааааааа , нема што супер се
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Super se klipcinjata..vo Makedonija navistina ima mnogu da se vidi.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Batistuta напиша:
Добри се клипчињата. Првото го носевме како презентација за Македонија кога бевме со колегите во Словенија на конгрес, а грците се шекнаа додека траеше нашата презентација нормално :)
Абе па и ти кога они не се шекнувале, кога ние треба нешто да покажеме или презентираме.
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
убај клипчиња убај,... тоа ти е маде ин мацедонија... убањи.
 
Член од
28 јуни 2006
Мислења
29
Поени од реакции
0
den vo makedonija a?
epa zavisi so kogo ke go pomines ako e toa grujo ili bucko tesko tebe
a ako e elence ili vukicevic blazesi ti

koj se plasi od volkot los?
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
Супер се клипчињата
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Klipovite se super! Ama za zal mnogu vakvi moze da se napraat ama na koj da mu tekne. Kokino moravme da cekame NASA da ni kazat deka e edna od najstarite opservatorii vo svetot a nasite si mislele kojznae sto e ova nekoi karpi. Malce off topic e ama taka e!
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Ги имам клипчињата за СиЕнЕн, ама се по околу 18 мега. Да ги компресирам во некој друг формат, па да ги ставам или ги сакате олкави? ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom