Тањушка
Поени од реакции
29

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Бидејќи сфаќам што е поентата, сеуште мислам дека не си во право. :) Сакаш да кажеш дека уметник како Дали е познат глобално и еден од најдобрите во својата бранша. Но не е така. Ако веќе за некого мора да знае од уметничкиот свет, тогаш тоа би бил единствено Пикасо како мегапопуларно име. Ван Гог веќе ќе мисли дека е кафич :wink:

    Ама па ти не се потресувај толку, Live and let live. :helou:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom