Дали сте ѓубриња?

Член од
16 февруари 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
10
CT напиша:
Lugje, chekajte, sakate da kazhete so nikoj ne ste se zezale? Kako e toa mozhno, bez zaebancii ke bide tolku dosadno.. chovek ke poludi!
Da, sum zezal, i me zezale, sega.. nekoj gledam go sfakja toa kako ponizhuvanje, naprotiv, bitno e da pomine vreme vo smea.
A inache, najdobar drugar na site mozham da bidam.. ama nejkesh da me zaebesh, *nejkesh*. Stanuvam hitler bez oko da mi trepne.
Se razbira, ako si probal da me izigrash ko mlad majmun.
ako e za vremeto da pomine vo smea da vidis kako e da pravat site zaebancii na tvoja smetka. niv ke im bide interesno ama tebe nema bas seedno da ti e. taka da ne mozes sekogas da gledas samo za sebe razmisli kako im e na drugite. inace ima edna pogovorka: ne pravo toa sto ne sakas da ti go pravat ...
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
Не сум стигнал до таква точка на вриење за да се изгубам и да го понижам некој толку многу. Гледам проблемите да ги решам со разговор и на низок тон.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
4.059
Поени од реакции
2
ма понекогаш мислам и дека треба да бидема за да успееме
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
:kesa: vo realnosta sum gubre i toa mn golemo, no vo posledno vreme se obiduvam da se kontroliram. se sprecuvam koga ednostavno me tera da izmacuvam nekogo za samo da mi dojde keifot od nekoja x dr pricina. veruvam deka i toa e najdobriot lek ( barembi mene mi pomogna) samokontrolata
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Не сум (барем така мислам :icon_bigg ), ама знам да бидам!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ohooooo kolku lugje sum spustil na zemja do sea.... sega tie istite mi se drugari :P Inaku mnogu znaem da bidem jerk u nekoi situacii... nikoj ne e sovrsen
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
На моменти да,знам да засмрдам:)Инаку не се сметам себе за ѓубре,таква сум само со одредени личности кои и тие се ѓубриња,па зошто само тие да смрдат?Нека видат дека јас имам појака реа..хехе:)
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Ohoooooooooooooooooo, i toa kolkavo gubre sum bila. Sea ne deka ne sum, ne sum tolkavo de :)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не, ми вадат афери дека сум отров, змија и слични опасни зборови, ама во суштина сум сонце. :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom