Дали сте ѓубриња?

¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
понекогаш сум... сум и нема шо да прам таков сум :)
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
PSYtisfaction напиша:
Не, ми вадат афери дека сум отров, змија и слични опасни зборови, ама во суштина сум сонце. :pipi:
во очите на Бада сите сме сонциња :back:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Иако сум шкорпија сите знаеме дека нас не бие лош глас...добар сум со сите ама не дај боже некој да ми згазне на петна жила земјата нема да го додржи попустам секогаш добар сум и со тие што треба и што не треба.
Дали сум губре во буквална смисла на зборот НЕ бидејки немам до сега направено некое лошо дело со кое би преварил некој/а за да мене ми биде добро али сум морал да користаам ситуации за да се извлекувам од др. ситуациии
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Знам да бидан ѓубре ама не со сите...(барем не со тие кои се ми блиски и ги поштуем)..посебно кога сум изнервирана мислам лошо( до одредена мерка) на тие што ми наштетиле и можам да им кажам слободно што сакам ..т.е да им плеснам у фаца и да тогаш сум големо ѓубре..ама да често после се каам за тоа што сум кажала
а инаку овака да мислам зло на некого чисто онака..е не тоа никогаш
 
Член од
17 април 2007
Мислења
102
Поени од реакции
0
HEHEHEHE jako prasanje....a da vi postavam jas edno? Koj iskreno veli za nego deka e dzubre iako znae deka e ??..ke go dam i odgovorot "NIKOJ"osven nekoj akoe prirodno taka roden :baeh:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
nikogas ne sum posakala da ponizam nekogo...mozebi da mu se odmazdam na nekoj nacin za nesto sto mi go napravil no onaka, bez pricina zatoa sto me tera ili kopka :nenene:....vo mnogu situaci koga gledam kako nekoj ponizuva na nekogo duri se zamesuvam i ja branam licnosta zatoa sto gledam deka ne fer toa sto go pravat a go pravat od nekakov si kjef samo i samo da ponizat nekoj sto ne e sposoben da se odbrani....:toe:
 

|_EmKA_|

~The Unforgiven~
Член од
18 март 2007
Мислења
90
Поени од реакции
1
па не сум толкаво ѓубре да понижувам некој,зашто не е пријатно, и некој така кога ке посрами некој..или општо - некој коа ке се посрами се осеќам ко и јас да сум се посрамила некако, непијатно ми е и мене, се вртам се праам божем не сум го видела или слушнала тоа... иначе како мала зашто јазикот ми беше побрз од паметот, кажував отворено многу работи, и у мноогу непријатни ситуации имам донесувано луѓе..ама веќе не
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
ссссссс

Нормално дека не сум ѓубре!
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
Mozebi sum mozda ne
 
Член од
20 мај 2006
Мислења
51
Поени од реакции
0
Ако одмаздувањето ме прави ѓубре,тогаш сум,затоа што сум злопамтило,ама секогаш целта ми е да им го „дотерам умот“.Инаку многу повеќе сакам да си најдам жртва и да си играм игри,ама за жал,секогаш и јас заглавувам кога си играм такви игрички.
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
Можеби.Поточно,зависи за кого.На тие што не им одговара моето мислење,секако дека ќе речат дека сум ѓубре,други пак,ќе речат дека сум злато,ама најреално,мислам дека сум 20% ѓубре!
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
абе сите сме си ѓубришта по малку
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
43
можеби, но не спрема сите, не би направила ништо лошо никому ама ако си имате работа со мене или луѓето што ми значат нешто во животот е тогаш... лол
 

Kajgana Shop

На врв Bottom