Дали сте скржави?

Дали сте скржави???????


  • Вкупно гласачи
    237

Rodeo

Thrillseaker
Член од
15 април 2007
Мислења
243
Поени од реакции
36
Треба да ја прашате пола Суботица за мене дали сум скржав,ах добри времиња беа тоа коцката беше на моја страна,инаку кога имам има за сите,кога немам.....едноставно немам.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Шосторе скржавци на форумов бееее. Јас не сум скржавец. Кога нештото ми се бендиса не гледам пари. Важна ми е сатисфакцијата и задоволството. Пари не жалам никогаш, како дошле така отишле. Минлива работа. Денес ги имаш утре ги немаш.
 
Член од
12 април 2007
Мислења
22
Поени од реакции
0
ic ne sum skrzava, koga mozes zasto pa da ne im pomagas na drugite
 
Член од
28 април 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
More ja si gleam za sebe. Nekoi me vikaat skrzav, nekoi eguist. Koj gi ebe. I da sum milioner i da mozam da daam na drugite kazite mi zaso? Mozam ja za sebe parite da si gi potrosam.
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
ne znam, mozebi sum, a mozebi i ne, ne znam
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
не сум воопшто скржава така ме учеа уште од мала

многу ме нервираат циции
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Не сум скржава уопште..А и јас исто как a n g e l c e не сакат циции т.е. ме нервират
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Neznam da bidam skrzava, kolku ke mozam ke pomognam, ke podaram pozajmam makar i da nemam ni denar vo mene ako stanuva zbor za pari. Mi se desilo da ostanam bez pari samo na drugar da mu pozajmam, nekogas e loso ova zasto nekoj ne go ceni
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Не сум воопшто скржав кога имам јас имаат и тие што ми се блиски и оклу мене,колку даваш дупло добиваш!!!
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.020
Поени од реакции
1.135
Не сум скржав.. И ме нервираат скржави луѓе.. Јас кога имам, давам.. нема врска дали се тоа пари, или некој ќе ти побара моб. да се јави некаде или да прати порака и нигогаш не сум одбил никој. А не можам да сватам тоа какви "скржавци" постојат.. Еве пример за еден другар.. за пари или да му побараш било што подобро не пробувај.. се знае ќе те одбие.. и да видисш дека има ќе најди нешто.. ми требаат треба да купам ова она.. и ова најмалку можам да го сватам.. бевме школски другари.. случајно седевме во иста клупа кога правевме тест а јас не учев и го замолив дса ми покажи колку за една 2ка.. а тој е супер одличен.. и ми вика.. јас дома за тебе учев? :uvo:
 

Lost Angel

Машко сум, конечно.
Член од
28 јуни 2007
Мислења
417
Поени од реакции
21
Кога имам, сакам се да потрошам со тој што сум во моментот.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
шибај додека има ама после......
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
prema sebe sum skrzav prema drugite ne (dodusa zavisi za kogo)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom