Дали сте скржави?

Дали сте скржави???????


  • Вкупно гласачи
    237

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Не сум скржав, се што е мое, припаѓа и на моите блиски:toe: (освен девојчето нормално :pos:)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не сум скржава.Кога имам давам и секогаш кога ќе ми побараат нешто давам(нормално,ако ја поседувам таа работа,ако ја немам и да сакам не можам да ја дадам:pos:)
 

e4e

Член од
20 јули 2007
Мислења
63
Поени од реакции
0
не сум скражава,само штедлива.ИАМ РАЗЛИКА НЕЛИ?
 

NEBO666

НАУЧНИК
Член од
21 јули 2007
Мислења
568
Поени од реакции
1
jas sum,ama zavisi za sto se raboti
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
Ama ic ne sum skrzava, nekogas duri si mislam deka me koristat, na primer i posledni da mi se pet denari vo mobilniot i nekoj da mi pobara za poraka ili da se javi ke mu dam a zato i stalno mi barat. I za se sum takva ne samo za mobilniot
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
Не сум скрзав..., ама многу ме нервира кога некој тоа почнува да го искористува...
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
jas ne sum tolku ama tatkomu e cicija neviden
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Не сум, ако можам ке му помогнам на секој
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Не сум у суштина, али ако некој цело време почнува да бара нешто од мене е тогаш онака одбивност имам и станувам скржава, али само према тој
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
не сум скжава само кога некој ке ми отиде преку живци и тогаш терам инает и обично сум скржава према него
 
Член од
11 септември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
10
Ме мрзеше да читам се шо има горе,затоа ако мѕ го крадам на некој мислењето,нема ми извини.
Јас искрено не сум скржав,ама излага дека сум во некои ситуации. Многу сум злоптамтило. Никогаш не ми било жал да дадам пари или нешто друго на некој што ете има помалку. Ама некои луѓе... Еве додека бев средно,неколку другарки,секој ден ми се гребеа цигари. И чекај си викам,за кого купувам јас??? А најлошо е што имаат пари,ама нејкат да купат,е па за такви сум скржав и неколку пати ги имам отерано у три пички материни...Е така,значи и да и не :)
 

MorrisonKA

You need a fucking hobby, bitch!
Член од
23 март 2007
Мислења
815
Поени од реакции
27
Во самиот мој генотип е скржавоста како особина.:pos: Така да, колку и да се борам против сопствената природа ме надвладува. Тоа не значи дека сум стипса невидена, туку едноставно тие што нема да ми вратат нешто ( тука спаѓаат тие со неоправдани причини) ги ставам на црната листа.:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom