Дали сте плачеле за вашата љубов?

Сте плачеле за вашата љубов?

  • Да

    Гласови: 384 73,6%
  • Не

    Гласови: 138 26,4%

  • Вкупно гласачи
    522

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Јас... хммм... ај не :).... ке опуштев малку ама поубо не... ке си прекутам :) :):helou:
 
Член од
24 јануари 2009
Мислења
229
Поени од реакции
15
Не сум плачел ! Ама после тоа се осеќам нервозно и за никаде. И понекогаш ќе настрада по некој предмет онака. Подобро тоа него човек:smir:
 

АМБРОЗИЈА

случајна минувачка
Член од
22 декември 2008
Мислења
351
Поени од реакции
74
Сум плачела и тоа два пати , само од причина што ми се раскинала илузијата која што сум ја создала за некоја личност, за кратко време по тоа , да бидам среќна што сум сфатила дека оние кои ме натерале да плачам за нив не ни биле вредни за моите солзи и само ми помогнале да созреам на тоа поле.
 

plaslivka

the princess of virginity
Член од
5 февруари 2009
Мислења
170
Поени од реакции
7
da i jas placev koga sfativ kolku mnogu navistina mi znaci bidejki prethodno ne go sogleduvav toa , sega e se vo najubav red :>:pipi:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
А на кој не му дошло да плаче? Или не му се насолзиле очите, или се натажил до тој степен што не можел да изговори ниту еден единствен збор?

Сето ова ми се случило не велам не. Најчесто пред сите сум силна, кога сум сама или пред некој ептен близок е сосем друга приказна. Не е дека сум се давела во солзи или слично, ама ете се случувало по некоја онака солзичка, или мало светнување на очите.:kesa:
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
25
Поени од реакции
1
многу плачат, само малкумина се тие што си признаваат.... :icon_mrgr
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Се сеќавам дека потрошив 5 пакетчиња палома, а следниот ден ми беа отечени очите од плачење... Многу ми беше тешко... ама се смиривме:wink:
Што да правам кога сум премногу емотивна?:kesa:
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
Да, но никогаш не дознал дека сум плачела, а не може да си претпостави ни зошто.
Лесно е да се исплачеш некогаш, ама мене тоа никогаш не ми помогнало, ни полесно сум се чуствувала потоа како цел свет што тврди.
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Никогаш не ми било срам да признаам,да сум плачела милион пати,плачам и коа е он крив и коа ја сум крива,некогаш ми е глупо да плачам пред него ама кога неможам да се воздржам јебига :)
 
Член од
26 јуни 2006
Мислења
288
Поени од реакции
24
Сум плачела и после раскинување и на разделни и кога ми недостасувал и кога ме повредил...Од првин не сакава никому да признаам дека сум плачела за таква работа ама сфаќам дека не е којзнае шо. ама, никогаш не сум олачела пред него.
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
плачка сум јебига :cry:
 

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
Многу плачам
 
Член од
13 март 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Плачев. Никогаш повеќе за таква девојка! Колку сум плачел ни сам не бев, ниту пак сум свесен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom