Дали сте плачеле за вашата љубов?

Сте плачеле за вашата љубов?

  • Да

    Гласови: 384 73,6%
  • Не

    Гласови: 138 26,4%

  • Вкупно гласачи
    522
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Нормално е да се плаче.. :toe: Сум плачел многу пати за мојата најголема љубов..
МЗТ СКОПЈЕ!
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
placenjeto mi e najslabata tocka za zal,i ne sakam da e taka,a za decko imam dosta pati placeno,iako nekoi vikaat deka AKO TE SAKA,NEMA DA NAPRAVI DA PLACES.ne veruvam mnogu vo ovie zborovi...najcesto placam od nervoza,od nisto drugo.
 

Mind In Motion

Smirking Revenge
Член од
29 мај 2007
Мислења
816
Поени од реакции
46
Да. Не се срамам да признаам. Онака few tear drops и другите ги шмркнав. Ваљда по 10 години пак ќе плачам за некоја. Не сакав ни ја, сами ми потекоа. :kez: Пред 2-3 недели беше тоа. Прв пат. :)
 

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
Da.imam placeno koga mi bilo tesko,koga se desavalo nesto sto ne trebalo....:toe: mnogu normalna rabota mi e toa,ne mi e nesto od koe bi se sramela.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Плачка ми е средно име :)
Сум плачела милион пати... хммм уствари милион е само скромна цифра... ретко кој заслужил ама ете...како и да е не се срамам од тоа. Си олеснувам на тој начин.
Ајде момци признајте дека и вие сте плачковци...во посебни прилики :D
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
сум бил на граница да почнам да се лигам, ама никогаш не сум плачел ... и поарно така или не? :toe:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Dokolku mi se place si placam i ne se sramam od toa.A za ljubov imam placeno mnogu pati..nekogas vredelo nekogas ne..nekogas od bolka i taga nekogas od sreka.
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
Да имам плачено доста пати зошто мислам дека сум сакал/м али то е живот....
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Ne da imam placeno,reka od solzi imam napraveno samo sega presusi.:tapp:ama sum bilagolem moron.
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
имам плачено многу пати...и не ми е срам да признаам...и сеуште кога ке ми се навратат спомени ми идат солзи..не сакам јас..сами си идат...
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Имам плачено...Тоа е за мене начин да се олеснам... Најчесто не вредело ама тоа е...:toe:
 

Valerija

I'm like an Angel
Член од
23 октомври 2008
Мислења
211
Поени од реакции
5
нормално е да се плаче за љубовта, нели во тој момент таа е најважна, сум плачела ито како, навистина не сакам да се навраќам на тие моменти , зашто навистина ми беше тешко.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
132
Поени од реакции
4
До сега само 2-3 пати за една иста девојка... Шо да праиш коа е појако од тебе. Али да плачам треба да сум стварно заљубен, шо до сеа уствари и еднаш ми се случило.
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
ne mislev deka nekogas i jas bi se rasplacil za devojka stvarno ne mi bese porano gajle za nikoja devojka dali ke mi se skara ili ke i se skaram ne mi bese gajle i nikogas nemav placano no se sluci obratnoto se vljubiv vo edna devojka epten i koga mi raskina placev kako dete malo i prv pat mi bese toa da placam pred nekoj ama epten mi znaci taa devojka i sea sekogas koga ke gledam nekoj tazen film ili koga ke mi tekni na nekoj ubav spomen so taa devojka placam
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Имам плачено и не ми е криво што сум плачела.полесно ми е после:kesa::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom