Дали сте плачеле за вашата љубов?

Сте плачеле за вашата љубов?

  • Да

    Гласови: 384 73,6%
  • Не

    Гласови: 138 26,4%

  • Вкупно гласачи
    522

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Не сум плачел а и нема да плачам бидејки за глупости не се плаче барем според мене. Па ке видиме како ке биде понатака (=
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Сум плачел иако знаев дека се ке биде во ред...ама ете... тоа е тоа :toe:
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
имам плачено...и сеуште пуштам солзи ко ке ги слушнам песните на неа шо ме потсеќаат....јбг:toe:
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
Да, не еднаш... Прв пат плачев кога замина да работи во друга држава :)Па кога почина татко му, (не го познавав многу тогаш ама жал ми беше за него)..итн итн
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
досега на сите теми за плачење ако сте заприметиле стално сум пишел дека никогаш не плачам. ама ете последно и то се случи и то заради љубов. јебига нејќев ама така ми дојде самото тешко прифатив то шо ме одби ...
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Не сум п*че да плачам, живи глупости се тоа, ако сака сака, ако нејќе нејќе.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Да. За бившиот. Тоест само него би можела да го наречам љубов.. Само него што го сакав.. Можеби ќе плачам некогаш пак..Ќе видиме.. Сепак не за било кого.. Само за оној што ќе го сакам стварно..
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
Да сум плачел за бившата и не се срамам од тоа..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Не сум п*че да плачам, живи глупости се тоа, ако сака сака, ако нејќе нејќе.
Eee site taka vikaat na tvoi godini ama posle se slucuva da se utepat od placenje. Zatoa nikogas ne vikaj nikogas ne znais so moze da te snajde. Znam mnogu maski so vikale jas za zena mrsolot ne go frlam ne da placam ali uvek posle toa se naogavala nekoj sto ke go natera ne da place, tuku kosi da korne i veni da sece.Inaku da, sum placela za eden koj togas go narekuvav ljubov i smetav deka nikoj nema da sakam kako sto go sakam nego, ama posle pomina vreme pak se zaljubiv i toa mnogu poveke od prethodniot pat.
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
ехе,сум плачела и тоа колку само Господ знае,многу проблеми имав,мислам низ пеколот како да поминав,али се се заборава.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Јас плачев еднаш, одамна, и купив вокмен па после ко раскинавме не ми го врати.

Сони беше, многу добар.
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Ехехехее и кога треба и кога не треба плачам :kesa: многу сум емотивна, не го кријам тоа нити па се срамам, и не се каам за ништо, оти ако сум плачела сигурно ме болело тоа нешто што некој го направил и ете така ми дошло во моментот :salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom