Дали сте злопамтило?

maca*

DaRk InSiDe
Член од
7 август 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
сум и знам на некој што ми згрешил да му се истурам в лице и да не му текни да се рошка со мене другпат!:nenene: :sakas_ust
 

little girl

~Little Girl with Big Heart~
Член од
30 август 2007
Мислења
68
Поени од реакции
0
Epa ne sum bas zlopamtilo.Se odnesuvam ko se da e ok no sepak postoi taa odalecenost! Losite momenti nekoi normalno gi pamtam ama ne se sekavam na niv so lutina. Ako nekoj dobar drugar mi napravi lesto loso ili me navredi ednostavno se trgam od nego, go brisam od spisok zosto ako napravil ednas nisto cudno da mu se povtori toa.Taka da ne mislam da se zamaram so tie koj ne me pocituvaat.
 

^рЕтАрДиРаН

error: Invalid Title
Член од
14 август 2007
Мислења
292
Поени од реакции
0
Големо злопамтило сум, а на никој до се не сум се налутил. Ни на женска ни на другар ни на некој од моите. Таков сум :)
 

mirkec

Неостварена желба
Член од
26 јуни 2007
Мислења
502
Поени од реакции
3
Sum i toa mnogu - bidejki znam toj sto mi go napravil losoto - go napravil od sto saka. Zatoa mu go pamtam cel zivot.
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Dobro sega zavisi koj mi naprajl losa rabota i kolku navistina e losa....Ako nekoj sto mi e poblizok uspeal da me navredi na nekoj nacin mislam deka ke mu prostam ako navistina se kae a ako greskata e mn golema togas sum zlopamtilo ama MN golemoooooooo (iako mozam da se pravam deka se e ok nekogas ne mozam da prostam i da zaboravam)
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
да да...и секогаш враќам со иста мера ако некој ми згрешил
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
154
Поени од реакции
1
Тешко злопамтило сум,го памтам дури и она што не треба.А тој што ми го направил тоа,не може да си помине така лесно.Не сум мирна додека не му вратам.
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
125
Поени од реакции
0
Не сум злопамтило. Многу кратко се лутам. Неможам да бидам лута повеке од 3 часа:smir:
 
Член од
17 октомври 2007
Мислења
137
Поени од реакции
1
Lesno se navreduvam i pogolemo zlopamtilo od mene ne sum videl (skorpija vo horoskop)
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Сум и тоа у напредно ниво.На тој што ми напраил добро двапати подобро му враќам,на тој што ми напраил лошо 4 пати полошо.Никогаш не ме водат мисли да подебавам луѓе али ако некој проба ма ми го ремети мирот ке се најде у лоша позиција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom