Дали сте злопамтило?

Член од
20 јули 2016
Мислења
5.447
Поени од реакции
3.130
Не баш, ме мрзи да држам лутина многу иако не сум баш дека нема да сменам однос или мислење.
 
Член од
30 април 2017
Мислења
10
Поени од реакции
21
Големо.
Памти па врати!:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom