Дали сте злопамтило?

Член од
23 јуни 2007
Мислења
13
Поени од реакции
0
Se se pamti se se plaka se se vrti se se vraka!!!Sigurna sum deka e taka :toe:
 
Член од
9 август 2007
Мислења
23
Поени од реакции
0
first time

уште влегувам на форумов и да ви кажам никој од овде се уште не знам ама да ви кажам дека сигурно има лицемери кои на темава "ДАЛИ СТЕ ЗЛОПАМТИЛО" напишале дека не се злопамтило...
 

NEBO666

НАУЧНИК
Член од
21 јули 2007
Мислења
568
Поени од реакции
1
уште влегувам на форумов и да ви кажам никој од овде се уште не знам ама да ви кажам дека сигурно има лицемери кои на темава "ДАЛИ СТЕ ЗЛОПАМТИЛО" напишале дека не се злопамтило...
jas napisav deka sum,pa sto ima vrska ako sum?
 

Lost Angel

Машко сум, конечно.
Член од
28 јуни 2007
Мислења
417
Поени од реакции
21
Ако долго време се лутам, тоа ме боли, а не сакам да ме боли, така да заборавам (иако некогаш иде потешко ама се трудам :toe:) , и така ми е полесно да продолжам понатаму...
 
Член од
20 август 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
bi sakala da kazam ne, megjutoa si znam deka ednostavno ne mozam da prostam pogolemi greski ili cinizam kon mene
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
183
Поени од реакции
2
Заависи за некој посериозни работи да ...ама не сум баш злопамтило за да му вратам на тој/таа шо ми згрешил ама тоа кај мене може од надвор не се познава ама секоја негативна ситница ми остава голем минус.. и пак дојдовме дека тоа го памтам значи сум злопамтило
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
pamtam ako nekoj mi zgresil nesto, ali da mu nastetam to nema da se sluci nikogas.
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Не сум воопшто многу брзо заборавам..И се чудам многу пати како некои работи сум можела да ги простам....:toe:
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
pamtam ako nekoj mi zgresi nesto...ama sepak potoa namerno da probam da i nastetam na taa licnost ne bi se obidela nikogas, pa taka da ne znam bas dali sum nekoe golemo zlopamtilo....(no covecki e da se gresi,neli)...
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
apsolutno zlopamtilo sum :D iako ne sum skorpija :)
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Auuuu mnogu golemo zlopamtilo sum. Samo da mi se vrati sekjavanjeto_Ova amnezijava me unisti.
:) Se salam.Ic ne sum zlopamtilo.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
239
Поени од реакции
5
Зависи за шо. Пак искрено у повеќето случаи мислам дека не сум злопамтило. Освен за тие нешта шо ми значиле нешто, памтам -не вракам.
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Никогаш ништо не заборавам.Лутината поминува,можам да простам,ама по потреба после му ја вадам низ нос случката на тој што ми "згрешил".:hehe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom