Дали некогаш ќе дочекаме ТАА да каже АЈДЕ!

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...ne-ne mi se desilo...ne barem dosega ne...
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
ДА...најчесто таа е иницијаторот:)

иако јас сум прилично „активен“...ама...понекогаш...така ми е мака...ама шо ќе правиш...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Малку да не измешавте?

Убаво еден член на прва-втора страна има објаснато, ама кој да чита од првите постови, а?:)Авторот на темава не прашува за партнерите кои се подолго време заедно, туку онака за сефте.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ми се случило. Не ми била ништо, си побарала, најексплицитно, и си добила...Грев е да се одбие жена...
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Уствари, они нон-стоп викаат "ајде", само кој да сфати.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Ми се случило и ептен бев среќен :je:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Моментално мислам дека ова е научна фантастика. :jaj:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Само еднаш, ми вика "сакаш да се е*име" и останав здрвен неколку секунди, не знаев што да речам, ама после завршивме работа, збунувачки е, и тоа многу. А бе НЕМА ЖЕНСКА ШТО НЕ ДАВА, ИМА МАШКИ ШТО НЕ ЗНААТ ДА ПОБАРААТ
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
па,ми се деси да дечкото цело време ми филозофираше на тема зошто Буш го нападна Ирак,а јас просто не можев да му одолеам(не ради муабетот,туку онака)и из чисте мире му реков ај не туку кажви многу,соблекви се сместа! и ме послуша одма.....
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
MSV(support) напиша:
Уствари, они нон-стоп викаат "ајде", само кој да сфати.
Демек, меѓу редови треба да читаш?:icon_lol:
 
Член од
24 август 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
Па ми се има случено досега,ама сепак ние сме тие што запињаме,нели?Искрено,ми имаат кажено,ама тоа јас сум ги навел индиректно да кажат:Ајде да се ебеме!!!Сепак ние сме иницијаторите за се!Немој некој погрешно да ме сфати,сепак имаме две глави и кога едната ке преземе контрола над другата,еба му мајку!:uvo: :)
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Струмикс напиша:
Ми се случило. Не ми била ништо, си побарала, најексплицитно, и си добила...Грев е да се одбие жена...
:eek:uch:
Epa bas zaradi vakvi stavovi i razmisluvanja deka e GREV da se odbie.. Zenskite kaj nas ne smetaat nesto takvo za predizvik.. A koga tipot ke go pobara toa.. Zenskata moze slobodno da si igra macka i glusec..
Ako neznate devojka sto ima hrabrost da prasa nesto takvo.. Sigurno e i zelna za predizvik.. Avanturist e.. Romanticarite ne ja igraat taka igrata..
Zaradi toa decki.. Koga ke naucite za NE.. E togas ke docekate nesto vakvo
:pf:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
girlll напиша:
:eek:uch:
Epa bas zaradi vakvi stavovi i razmisluvanja deka e GREV da se odbie.. Zenskite kaj nas ne smetaat nesto takvo za predizvik.. A koga tipot ke go pobara toa.. Zenskata moze slobodno da si igra macka i glusec..
Ako neznate devojka sto ima hrabrost da prasa nesto takvo.. Sigurno e i zelna za predizvik.. Avanturist e.. Romanticarite ne ja igraat taka igrata..
Zaradi toa decki.. Koga ke naucite za NE.. E togas ke docekate nesto vakvo
:pf:
Многу филозофирање за џабе,тешко дека ке не научиш да кажеме не
 

Kajgana Shop

На врв Bottom