Дали некогаш ќе дочекаме ТАА да каже АЈДЕ!

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Струмикс напиша:
Ми се случило. Не ми била ништо, си побарала, најексплицитно, и си добила...Грев е да се одбие жена...
Го делам и искуството и мислењето со горенаведениов колега :wink:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
:bravo: Pa vie so vakvi stavovi MN NORMALNO deka nema da naucite da kazete Ne.. Razmisluvate so glavata sto sluzi za DRUGO..
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Dali e toa voopsto BITNO?
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Епа...коментираш на тема за секс без многу дрндање пред тоа, а се надевам дека си девица искрено(ако не, тогаш, GOD girl...), а тука повторуваш едно па исто како ние сме требале да кажуваме некогаш Не...

Или си исплашена од секс, или си имала дечко со кој си раскинала затоа што незнаел да каже не :)

П.С. Машките имаат две глави, со првата мислат на секс, а со втората мислат исклучиво на секс, сфати го ова како што го кажувам :wink:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Dobro be peer.. Da ti doe nekoja BLJAK da ne kazam ODVRATNA.. Ke ja ebes samo zatoa sto e GREV DA SE ODBIE DEVOJCE??????????????????
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
girlll напиша:
Dobro be peer.. Da ti doe nekoja BLJAK da ne kazam ODVRATNA.. Ke ja ebes samo zatoa sto e GREV DA SE ODBIE DEVOJCE??????????????????
Знаеш како викаат старите...Мижи - бутај! :pos: :pos: :pos:

Сега сериозно:

Зошто така кажуваш за девојките?? Секоја девојка е убава на свој начин, не е се во убавината нели? Сигрурен сум дека ниедна жена која има барем 3+ повеќе во главата, без разлика дали ја дарил Господ повеќе или помалку со надворешна убавина, таква работа не прави!

А такви девојки кои се нудат после пола саат познанство се: Дрољи, лесни, курви, ороспии, комплексирани дами на кои нешто им недостасува, нимфоманки, одмазнички...А таквите тоа и го заслужуваат, и тоа со врхунац во уста!
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Abe mozda.. Ali da te prasam sea.. Ti na ulica si go nasol pa segde da go butas ili u kontejner????????????
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
girlll напиша:
Abe mozda.. Ali da te prasam sea.. Ti na ulica si go nasol pa segde da go butas ili u kontejner????????????

не си машко така да нема да сватиш околу бутањето...
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Мислам дека сепак ќе се повлечам од дискусијава, не поради друго туку поради тоа што многу бегаш од контекст...

Слатка мала 14 годишна девица *штипка по образите*
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
1. Od kaj znaes DALI sum devica?
2. Nemozes da sudis mn po godinite
3. Ako nemozam da sfatam okolu BUTANJETO..





едит:избришани се непотребните прашања во постот
leandra
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
girlll напиша:
1. Od kaj znaes DALI sum devica?
По пишувањево твое се гледа дека си + делуваш исплашено од секс + имаш 14 години побогу! :lud:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
girlll напиша:
Ha.. Od kaj vi vakvi stavovi be luge?.. Ok.. Aj ebete se sto ima POLOVI ORGANI ja ne se zamaram vise so gluposti.. Ajd..
ставовите потекнуваат од животинскиот нагон кај нас!:drk:
премладо дејче си за да разбериш!:star:
а што друго би ебеле освен нешто што има полов орган(изземам се`, освен човеколиките жени :pos: )
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
абе види г`рллл и ние знаеме да бираме. овде праиме муабет за пуштање на девојка од типот на бијонсе, кејра августина или џесика алба :pos:
не сме до толку, и ние си бираме!
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
E sea i ti pretera :D Pazi da ne bide mn mokar krevetot koa ke se razbudis :DDDD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom