Дали некогаш ќе дочекаме ТАА да каже АЈДЕ!

Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Dali nekogash vi se sluchilo zhena da ve pokani na sex?Mislam.. da go izgovori ona: "Ajde da se ebeme"..."Ajde da vodime ljubov" i slichno, a ne toa da e so shetkanje vo vasheto "omileno" parche nejzin dolen vesh i slichno.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
ХЕХЕХЕХЕЕХЕХЕХЕХЕ

Нормално дека ми се случило... И тоа е најнормална појава

Почесто тоа, отколку јас да кажам „ајде“ :wink:
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Mora da si megju retkite ondak.Voden od lichnite iskustva, i iskustva na moi prijateli,drugari,poznanici... ne e bash chesta pojava ona da kazhe aj.Pak ke napomenam... da bide iskazhano bash onaka: Aj da vodime ljubov,Aj da se ebeme.....i slichno!
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ама чек, вие зборите за вашите женски или жени, нели?
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Storm... mislish deka vo Mk iame zhena sho ne e tvoja devojka/zena a bi napraila takvo nesho?:) Ja iskreno mislam deka ne e mozhno :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Трте, тоа и ми беше фората.
На пример, лесно е со женска/жена со која што си веќе подолго време да ти рече ајде да имаме секс...а ептен потешко е тоа да ти го каже некоја што ете на пример не ти е тоа.
Ја мислев тоа е прашањето, а инаку вака...па шо знам, може секому да му се случи женската да му рече ајде на секс, зашо да не?

А инаку, се согласувам со тоа што го кажа. Ретко жена да ти каже, аиде да се ебеме. :lol:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
TrTe-MrTe напиша:
Storm... mislish deka vo Mk iame zhena sho ne e tvoja devojka/zena a bi napraila takvo nesho?:) Ja iskreno mislam deka ne e mozhno :)
Има... И тоа многу... повеќето се такви...Ако успееш да го извлечеш тоа од нив :wink: :wink: :wink:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
naj ubavoto sto mi rece edna na takov slucaj: I WISH YOU GONNA FUCK ME TONIGHT....ama ne bese nasa
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Јас ако кажам нема да ми се важи? Ватевр, да, си поканувам ако сакам и најчесто е во форма на прашање, така ми е интересно :lol: :P
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
StormAngel напиша:
На пример, лесно е со женска/жена со која што си веќе подолго време да ти рече ајде да имаме секс...а ептен потешко е тоа да ти го каже некоја што ете на пример не ти е тоа.
А инаку, се согласувам со тоа што го кажа. Ретко жена да ти каже, аиде да се ебеме. :lol:
Така е.
Ја не сум дочекал од странка до сеа таков коментар.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Сум му побарала на партнерот онака со шепкање на увце: "Ми се е*е, ајде" :D :D :oops:
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Kolku sto jas rabrav, TrTe-MrTe drugo go maci...Ne prasuva za partnerite koi se podolgo vreme zaedno tuku onaka devojka/decko za sefte :wink: Inaku osven partnerkata mi se nema do sega konkretno da dobijam pokana.
A be znaes sto ustvari...zenite stalno ti davaat do znaenje na bilo koj nacin deka go sakaat toa ama nikogas dirktno ne ti kazuvaat, toa e ustvari razlika megu mazite i zenite.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Плавушите тоа го викаат вака:
"Аууу, колку сум пијана"! :))
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
FortunE напиша:
Сум му побарала на партнерот онака со шепкање на увце: "Ми се е*е, ајде" :D :D :oops:
И како му рече- Ми се гледаат звезди (е*е), ајде?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom