Дали лепите постери во вашата соба?

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
порано имав 2-3...сега ѕидовите ме бели и многу си ги сакам вакви, порано многу шарена ми изгледаше собата дури и со 2-3 постари...
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
ма неее, до пред неколку години цела соба беше со постери, ама од кога ги варосав ѕидовите во боја не лепам, и вака е подобро
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
98
Поени од реакции
3
Тоа ми е некако глупо и надвор од сите естетски правила. Ако ти е собата шарена тогаш и животот ти е хаос тоа е само одрас врз личноста.
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
имам малку постери...ама малку се де:vozbud:имам три од Тоше еден од аврил и еден од џенифер анистон...и имам еден огромен од мене(нарцис сум:pos2::pos2:) и уште еден огромен од мене и братучедка ми на свадбата нејзина
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
НЕмам лепено ништо у последниве 3-4 год. Иначе претходно имав од Памела Андерсон , Анџелина Џоли и тако даље (=
 
А

Адриано

Гостин
Имам залепено 7-8 постери на регалот од страна за да не се гледаат директно кога ке влезеш туку само од мојот кревет!
Адриано,Беар Грилс,Пандев,Интер,Гвен стефани,Фиго и сега ке си најдам еден постер од премиерот!
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
порано лепев од фудбалери многу ама сеа неам од фудбалери
имам од Амблемот наа ВМРО како на аватар исто голем плакат стаено на зид и 2 знамиња едното исто симболот на вмро црвено-црно е тоа и другото кутлеш со 16 краци :nesum:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Ehh kakvo e ova prasanje,"Dali lepite posteri vo soba".Odgovorot e ocigleden.DA!Si gi lepis tvoite omileni likovi od delot na sportot,filmovite(akteri),pejaci i itn...(da ne nabrojuvam).
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Како помал повеќе лепев, сеа само неколку имам залепено. Сега повеќе сакам слагалици да имам во соба, ќе ги тргам постерите изгледа. :)
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
440
Поени од реакции
93
Како мал имав многу од кошаркари...Сеа на ѕидот иам графит нацртано :helou:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Цела соба ми е со постери исполепена, од компјутерски списанија претежно со некои виртуелни женски херои и фантастични светови...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
имам од јувентус излепено неколку...
 
Член од
28 септември 2008
Мислења
163
Поени од реакции
4
Porano mnogu lepev..niz cela soba.Ali sega si ja ofarbaf po MOE ! :D i imam eden mal del za posteri
 

WondeR`

Дипломат
Член од
2 февруари 2008
Мислења
156
Поени од реакции
5
Не лепам постери, не ни имам желба.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Ги залепив во осмо одделение и уште стојат истите.
И не веруам дека ќе бидат симнати некад(исто како и елката),освен ако на мајка ми е не и текне да ги брише со крпа(така отиде еден голем),или па некои морони шо ми скинале неколку досеа.Ама сеуште се држат.
Интересно ми е да ги глеам,пошто постерите се од едно друго време,тотално поразлична state of mind,прават некоја интересна атмосфера.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom