Macthesick
Поени од реакции
4

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Среќна Нова 2009 година, да ни е успешна како и претходната, да се редат трофеи како и денови во новата и да продолжиме да си го сакаме и подржуваме најдобриот клуб како и до сега.

  GLORY GLORY MAN UNITED

  Chombe_United( Manchester United president :) )
  Хммм...Како е можно...До завчера беше емо, а веќе не си?...МНогу брзо мењаш душевна состојба или што и да е емо-состојбата...
  D
  Не сфаќам зошто си одговарал кај тебе, а не кај мене, али ај.
  А, на мсн и да те аднев, џабА, не можам да праќам/да ми праќаат ствари.

  Ајт.
  D
  Само таа ми требаше, али ај, почеток на месец е :)
  Поздрав.
  De de sho ti e teshko da me addnesh na msn :S..ne za drugo stranava problemi mi pravi ne mozam da aploadiram...ajde da ne se zalis od mene ke probam da go najdam linkot od kade gi simnav pred 3 godini :P samo ako re4es deka jas ne 4inam posle !
  D
  Е де, и ти, не биди лош, аплоадирај ја на рапидшер :)
  ВЕТУВАМ другарство до ГРОБ,но не сум ПРОРОК,можеби утре нема да се разбудам од СОНОТ !!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom