Дали лепите постери во вашата соба?

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Хмм...Порано, кога бев помал лепев. Не дека којзнае колку имав, 3-4 беа и не многу големи, но барем имаше нешто. Сега собата ми е скорс бела, нема ништо, а може во скоро време да ставам некоја сликичка ама не постер.
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
ниту кога сум била мала ниту сега нема залепено постер во соба, некако ми е невкусно целото шаренило безврска по зидови
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
Ко мал имав закачено три огромни постери со коли, а сега немам. Си ги печатам најдобрите спомен-фотографии на А4 и тие ги лепам на ѕид.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Одамна веќе не лепам.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Па има во собата бајги постери ама некоја добра бројка 20 ми се одлепија и ме мрзи да ги залепам пак,уствари нејкам више да ги лепам сега ке ја фарбам собата плава така да нејкам уште да стојат.
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
братми беше претжно тој шо многу лепеше и то секој ѕид беше определен за кави постери на пример северниот беше за кошаркари,јужниот за рапери,а источниот за некој посери шо ас ги сакав...ама то беше дур не ја исфарбавме собата ...после то не лепиме постери имат веќе две години:pipi:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
И ја додека не ја офарбав собата имва по ѕидови сега само 2-3 на врата и толку
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
не лепам постери некако не ми е тоа по кеф само еден имам а во брзо време и тој ке го симнам
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
...целата ми беше у постери...и плус едно знаме имам...закачено..ама дека божем ќе смо фарбале( а можда и тоа ќе го биде) извадивмо некои псотери сеа 60% до собата ми е постери..инаку обожаваааааааам....абе обожавам:vozbud:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
На времето собата ми беше полна со постери од мотори.... Но ги извадов пред едно 7 години и од тогаш на крај памет не ми паѓа да залепам/обесам нешто на ѕид во соба.
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Koго бех помала го гледах брат ми како лепа и јс после почнах .. ама не ми стојаа ного време оти некак глупаво ми стоооше...
 

Demon_Lord

May the force be with you!
Член од
11 септември 2008
Мислења
428
Поени од реакции
9
Никогаш немам лепено постери во мојата соба...
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
Порано да..
Постери од Шумахер, од Интер (Роналдо) , Тупак, Еминем, Снуп Дог, Дре...
Имав по некој и лепев по зидовите и вратата.

Сега немам ниту еден, веќе неколку години.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
534
Порано мн имав залепено цела соба , ама тоа беше одамна сега немам ниеден !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom