Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Темава кај да е ќе дотера за "Гурманско катче" ... зошто уствари сте се фатиле за тоа колку е здрава спермата? Како што кажав ... ако е здрава нека ја голтаат и мажите, па ќе збориме пак ... кажувајте си дали ви е убаво или не:pishtoldz :je:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Сите сте се фатиле за тоа како влијае на здравјето, колку била полезна и бла бла други муабети.
Не верувам дека некоја која голтнала пред тоа знаела какви витамини имала, па ај сеа за свое здравје ќе голтам. Ниедна девојка нема да голта од тие причини, би го правела тоа доколку гледа дека тоа го прави задоволен партнерот.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
divine напиша:
Темава кај да е ќе дотера за "Гурманско катче" ... зошто уствари сте се фатиле за тоа колку е здрава спермата? Како што кажав ... ако е здрава нека ја голтаат и мажите, па ќе збориме пак ... кажувајте си дали ви е убаво или не:pishtoldz :je:
Па види, ако после чинот те бакне онака фино, сочно и длабоко, мислиш дека и тој нема да подголтне малце од своите сокови?:pos:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Е што ќе остане за него ако таа исцицала се и голтнала скржаво?:icon_lol:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
колку ме исполнува муабетов еј, немате поима....ЗАКОН
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
FortunE напиша:
Е што ќе остане за него ако таа исцицала се и голтнала скржаво?:icon_lol:
Којзнае, може ќе остане некоја капка?-Шо мислиш?...или све ќе исуши? Кој би рекол, види види:pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
ani_bitola напиша:
To ne e tolku smotano i nastrano! Jas taka mislam i go praktikuvam A i taka se zadovoluva partnerot
Никој не кажа дека е смотано и настрано ... ја насочував темава да се врати од храна во секс:pos:
Инаку, ако ти така мислиш, сакаш и ти е задоволство ... мило ми е што си признаваш ... зелено нормално.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
најзакон момент, коа ќе го цица за да ги собере и последните капки, и после оној звук шљуп коа ќе и го извадиш од уста
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
gOJDO напиша:
најзакон момент, коа ќе го цица за да ги собере и последните капки, и после оној звук шљуп коа ќе и го извадиш од уста
Шо има ти да и го извадиш од уста? Ќе си го извади сама кога ќе сака и кога ќе е спремна да голтне:icon_lol:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Тоа е еден вид поштовање од страна на жената:wub:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
greeneye25 напиша:
ne da sakaat tuku umiraat od merak samo gi e strav da ne se otrujat
Чекај, ова ти озбилно?

Па добро, кога ќе размислам подобро и има некоја логика. :raz:
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
1
ani ti ne si imala prilika da probas topol obrok :)

acid ne da sum ozbilen tuku sum najseriozen majkemi
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Пушенка

Онака најслатко ми е коа сум легнат и коа ми го пуши само со уста без да ми го дрка. Дразбите се импулсивни, треба да го фатам моментот и да се опуштам за да свршам. Кога работи и со рака, можам да свршам на било кој импулсивен налет. Но кога е без, неможам. Дразбите се послаби и ми е потребно време за да ми дојде моментот. Додатна стимулација ми прави ефектот на deepthroath(не секоја може која нема крајници), поготово кога гледам како ми го снемува во нејзината уста. Најмногу ме пали кога ќе свршам без да и кажам и без да и дадам до сигнал за она што следи. Прво ми доаѓа нај жустриот филинг од оргазмот. Проследен е со постепено грчење на цело тело и кулминира со нагло опуштање. Потоа следи ејакулацијата со послаби оргазамски нијанси(закон е, осеќаш како патува спермата). Потоа доаѓа до онаа преодна фаза каде сеуште имаш страст и желба, но не и некои оргазамски чувства. Ова е фаза кога дотичната ги прима последните крупни капки. И финалниот, моментот на цицање кој завршува со она "шљуп"(кој го слушаат моите во соседната соба) кога ќе го извади(извадам ако сакам) од вакумот создаден од нејзината уста. После ова лежам онака изнемоштено немоќен, флегматично опуштен, збунет и дезориентиран. Дали ќе ја голтне наградата за вложениот труд или нема, не ми е битно и не сум способен да размислувам во моментот. Оние кои веќе ја добиле во уста, си практикуваат да ја голтнат. Понекогаш добивам и коментари за мојот капацитет, како тоа ми го пунат егото or something.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
gOJDO напиша:
Онака најслатко ми е коа сум легнат и коа ми го пуши само со уста без да ми го дрка. Дразбите се импулсивни, треба да го фатам моментот и да се опуштам за да свршам. Кога работи и со рака, можам да свршам на било кој импулсивен налет. Но кога е без, неможам. Дразбите се послаби и ми е потребно време за да ми дојде моментот. Додатна стимулација ми прави ефектот на deepthroath(не секоја може која нема крајници), поготово кога гледам како ми го снемува во нејзината уста. Најмногу ме пали кога ќе свршам без да и кажам и без да и дадам до сигнал за она што следи. Прво ми доаѓа нај жустриот филинг од оргазмот. Проследен е со постепено грчење на цело тело и кулминира со нагло опуштање. Потоа следи ејакулацијата со послаби оргазамски нијанси(закон е, осеќаш како патува спермата). Потоа доаѓа до онаа преодна фаза каде сеуште имаш страст и желба, но не и некои оргазамски чувства. Ова е фаза кога дотичната ги прима последните крупни капки. И финалниот, моментот на цицање кој завршува со она "шљуп"(кој го слушаат моите во соседната соба) кога ќе го извади(извадам ако сакам) од вакумот создаден од нејзината уста. После ова лежам онака изнемоштено немоќен, флегматично опуштен, збунет и дезориентиран. Дали ќе ја голтне наградата за вложениот труд или нема, не ми е битно и не сум способен да размислувам во моментот. Оние кои веќе ја добиле во уста, си практикуваат да ја голтнат. Понекогаш добивам и коментари за мојот капацитет, како тоа ми го пунат егото or something.
Избегнувам да давам вакви мислења, али многу ме бендиса постот и тоа како си ја опишал оралката. До детал!

Го читам уште еднаш и си мислам: „убаво е да се биде машко!”. :wink:

Зеленко.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom