Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386
V

Vlad II Draculea

Гостин
StormAngel напиша:
Од кај го израчуна ова?:)
Не биди лош админе,...
Убо кажа 79% 20% .. и 1% од неискусните, неодлучените....

Заборајла проценти...
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
211
Поени од реакции
23
sakaat kako ne ,samo kako so me imat zamoleno u nekoi slucai da najavam nekako koga doaga da ne se zakasla pa od erotsko romanticen da otide u crna komedija :)
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Абе за лековита стермата си е али дека има девојки кој не ја сакаат тоа не значи дека сите не ја сакаат има луѓе шо не сакаат инекции?
- има така и има шо не ја сакаат спермата јас имам 4 другарки шо обавезно ја голтаат имам и други кој не ја сакаат а имам и такви шо не ни сакаат да ја видат иако им направила задоволство шо се однесива до мене ако сакаат слободно нека голтаат ако не сакаат не мораат никој не ги тера со сила ВАЖНОТО е шо оние девојки шо голтаат да знаат дека треба да бидат сигурни шо голтаат да не е заразено со некоја инфекција па после од кај добила Сексуално Пренослива Инфекција

јас не не за друго али 2 се малку постари од мене а 1 иако е помала од мене али има многу постар брат а другара е многу рузна
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
63
Поени од реакции
3
gOJDO напиша:
не знам колку годинки имаш, а и тие шо би рекле така....
исто ко да се раздере "ПЕЕР ОВАА ИМА ПИЧКА"....
сите имаат пички и сите голтаат...Sooner or later...
time will tell...
О боже мили...зошто секогаш морате да сфаќате како човек да нагрдува или руга. Фала за зеленото од Дивајн али мене поентата (иако длабоко несфатена, може и погрешно изразена) ми беше Браво!, Браво! за храброста и отвореното изразување насреде овој пуст менталитет! Браво за немањето срам! Не значи дека ако имам мање постови од тебе или било кој друг на форумов дека сум само тука да тресам зелени...ти вика на профилот дека си надвор, ако е така тогаш знаеш какви хохштаплери шетаат по улица и на што све се способни. У секој случај, фала на топлото добредојде.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
VargasTheBlind напиша:
О боже мили...зошто секогаш морате да сфаќате како човек да нагрдува или руга. Фала за зеленото од Дивајн али мене поентата (иако длабоко несфатена, може и погрешно изразена) ми беше Браво!, Браво! за храброста и отвореното изразување насреде овој пуст менталитет! Браво за немањето срам! Не значи дека ако имам мање постови од тебе или било кој друг на форумов дека сум само тука да тресам зелени...ти вика на профилот дека си надвор, ако е така тогаш знаеш какви хохштаплери шетаат по улица и на што све се способни. У секој случај, фала на топлото добредојде.
Има рубрика за новајлиите, таму се посакува добре дојде;)
Форумов е наменет, за тие кои што имаат срам да зборуваат за некој проблем во реалниот, да го направат тоа овде.
Неискусни(според мене деца) можат да си прават филмчиња за работа што не ја искусиле и мислат дека е биг дил. Онака не вкусно е да се покаже некој со прст за било што, поготово не за една нормална работа која се подразбира дека сите ја прават.
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
63
Поени од реакции
3
gOJDO напиша:
Има рубрика за новајлиите, таму се посакува добре дојде;)
Форумов е наменет, за тие кои што имаат срам да зборуваат за некој проблем во реалниот, да го направат тоа овде.
Неискусни(според мене деца) можат да си прават филмчиња за работа што не ја искусиле и мислат дека е биг дил. Онака не вкусно е да се покаже некој со прст за било што, поготово не за една нормална работа која се подразбира дека сите ја прават.
Баш бидејќи сум нов не знаев за рубриката, извинете ако кршам некои правила. Мене ми беше муабетот за дали кога раскажуваат лични искуства членовите (и ќе повторам-секоја чест за мудата, и буквално и фигуративно) дека таа искреност може да биде експлоатирана во средината каде што живееме. Скопје е доволно мало и по површина и по цивилизираност, а не пак другите градови. А ако се во странство-уште поубаво. Не ми беше целта никој да навредам, најмалку прст да покажувам. Само помислив на луѓето кои би го направиле тоа.
 
Член од
21 јули 2005
Мислења
87
Поени од реакции
1
Ма на кој му е до екстра протеини во ова време на вечни ДИЕТИ и фешн ТВ
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Сексот пред се е интима, а основно правило на партнерите е дискреција.Дури и на форумов кога се зборува за секс, ќе забележиш дека никој(со исклучоци) не спомнува имиња и други битни податоци.
Малограѓанштина е точно дека има, но тоа не значи дека треба да се биде дел од неа, ниту пак дека треба да и се обрнува внимание.
Ако на тебе и девојка ти ви е ок тоа што го правите, што има другите да ги боли за вас и да зборат?
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
63
Поени од реакции
3
Јас го разгледував форумов некое време пред да се регистрирам, и уште тогаш фатив име ваму, слика таму...не е тешко да се сфати кој е кој. И затоа и го напишав тој пост, зашто им се дивам. Ја така да кажувам што сум правел со девојка ми? Шанса нема. Ми фуфка. Неам гз. Бидејќи ја сакам и почитувам девојка ми (не дека другиве не, боже сачувај) и нашата интима и знам дека ако нешто такво какво што опишав би и се случило нејзе заради мене ( а признај дека не е толку незамисливо) не би можел да ја погледнам во очи. Не е муабетот само за голтање, ја зборам и за фалењето на другари за било што што се случува зад затворени врати и за нејзините муабети со другарки и како тоа се шири.
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
според анкетава....не е дискутабилно веќе,и те како сакаат!
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Вергас...магарињата направиле конгрес и пошто немале дневен ред и точки за дискусија се фалеле со к*ровите, на кое магаре му е поголем...
да не го тупиме, ме разбираш шо сакам да кажам
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
63
Поени од реакции
3
gOJDO напиша:
Вергас...магарињата направиле конгрес и пошто немале дневен ред и точки за дискусија се фалеле со к*ровите, на кое магаре му е поголем...
да не го тупиме, ме разбираш шо сакам да кажам
Ма гајле нема. Него ние забегавме оф топик, а ја не се изјаснив по прашањето...а па јебеш, ја вака кажуем-не сум жена, така што не можам да кажам дали сакаат да голтаат или не. И готово.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
mary_jane напиша:
според анкетава....не е дискутабилно веќе,и те како сакаат!
Aнкетата би покажала дека жените стварно сакаат да голтаат кога ЖЕНИ би гласале а не 90% мажи..така да анкетава не држи...
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
А бе тешко вас..:icon_lol:
Прашањето на темава е дали жените сакаат да голтаат, а не колку проценти од мажите гласале да.:pos:

Ме мрзи да избришам неколку поста, затоа ве оставам ама не продолжувајте.:se_ molam
Сите жените не сакаат да голтаат. Не можеме да речеме иако е така поголемиот дел од нив голтаат. Не ја гледајте анкетата, читајте ги коментарите.:wink:


Значи, дали жените навистина сакаат да голтаат? И зошто?
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
ThA-BiTcH напиша:
Aнкетата би покажала дека жените стварно сакаат да голтаат кога ЖЕНИ би гласале а не 90% мажи..така да анкетава не држи...
Па земи во предвид дека сите жени кои би гласале не проблае за да знаат дали сакаат или не. Земи во предвид дека и мажите се дел од чинот и дека колку и да се глупи можат да проценат дали некој жена сака или не сака да голтне. Исто така земи дека сите мажи не се произнесоа дека жените скаат да голтаат.
Анкетава сигурно се разликува од статистиката. Како и да е од темава можат да се заклучат многу работи во врска со фелацио и голтање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom