Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386
Член од
28 август 2017
Мислења
1
Поени од реакции
1
So segasniot partner sme bile dve noki zaedno, prvata vecer se iznenadi deka jas sakav oralno da.go.zadovolam I da si svrsi.vo usta, vtoriot pat kako edvaj da cekal da me vidi za da mu go ispusam... samo sto od koa go stavam k..ot vo usta izbegnuva baknez po sekoja cena osobeno posle svrsuvanje... neso e kao nogu gadliv ili ... maski so mislete, gadete li se ili no oral for you ako se gades tolku
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
So segasniot partner sme bile dve noki zaedno, prvata vecer se iznenadi deka jas sakav oralno da.go.zadovolam I da si svrsi.vo usta, vtoriot pat kako edvaj da cekal da me vidi za da mu go ispusam... samo sto od koa go stavam k..ot vo usta izbegnuva baknez po sekoja cena osobeno posle svrsuvanje... neso e kao nogu gadliv ili ... maski so mislete, gadete li se ili no oral for you ako se gades tolku
Можеби се гади :) Но треба да има на ум дали и ти се гадиш кога го задоволуваш :)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Тоа што сакаат жените да прават зависи од машката енергија.
Али обично иде вака.
Тие што мислиш дека се најперверзни се всушност конзервативни во кревет (цура со тетоважи, некоја луда шо ти знам) баш затоа што го немаат тоа во себе па компензираат преку истакнување енормна доза на облини и еротско однесување.
А оние тетка биберче тип цури се па прилично перверзни, цура за која никад нене би верувал шо се ќе ти напрае у кревет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom