Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
фала acid, знам дека тебе ти е познат муабетот.
беше наменет за ани од Битола(со меко л)
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
The`bItCh напиша:
Јас Дани ниту дадов сперма од дечко ми на испитување ниту ме интересирало некогаш што содржи спермата..Од кога почнав ме заинтересира и факт е дека тоа што го напишав го има во неа.
Јас не реков дека депресивните мора да голтаат.. а уште помалку дека ти си депресивна или болна. Свашта. Не знам во кој дел од постот се препозна/најде јас зборував општо ниту име, а ниту пак јузер од некој напишав.
Ако имаш ти некој контра аргумент те молам покажини го..


Сме биле здрави и пред да голтаме и од кога сме почнале со тоа.. Никој не голта за убавина.. ама очигледно е дека ти тоа не го сфаќаш.
The Bitch те цитирав тебе ама не ти се обраќав само на тебе т.е забораив на напоменам дека до сите се обраќам сори...

Не реков ни јас дека депресивните треба да голтаат туку ти одговорив на делот во кој што ти кажуваш дека кај девојките што голтаат е забележана намалена депресија и помал процент на ризик од канцерогени заболувања...а ти одговорив дека споредена јас со девојка што голта не би рекла дека сум нешто подепресивна иако тоа го кажав на шала повеќе отколку како факт..

Ако никој не голта за убавина што толку сте запнале со тоа дека спермата е еликсир на младоста?Риспект за постот на дивајн ...

Немам јас што да кажувам контра аргументи.Јас не викам дека е лошо,не викам дека никој не го праи тоа или полошо дека незнам какви девојки го праат тоа и не викам дека нема девојки што го сакаат тоа а уште помалку дека ептен ги возбудува машките..
Јас си кажувам дека лично јас не голтам и нема ни да голтам зошто според мене тоа е непочитување спрема девојката што не значи дека сите треба така да мислат.И не голтам зошто едноставно не сакам не ми требаат ни аргументи за ни аргументи против за да не го праам тоа..сум успеала да најдам 1000 други начини да го задоволам партнерот со истиот интензитет како што тоа би го задоволило без да ја праам таа според мене гадна работа..
Кој што сака тоа нека си праи само кажувам да не ја праите спермата еликсир на младоста и да не кажувате дека е еднакво ефикасна со кило овошје на ден...И кажете дали САКАТЕ а не дали ГОЛТАТЕ..
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Како се знае дека Господ е машко?
Да бил женско спермата ќе имала вкус на чоколадо
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
1
znaete li deka spermata na maskoto ima najubav vkus koga toa pred seks ke jade ananas ili kivi
spermata ima togas blag vkus
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
ц.ц.ц.ц..шо ти се вика вечита опозиција....бунтовник без причина
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
gOJDO напиша:
ц.ц.ц.ц..шо ти се вика вечита опозиција....бунтовник без причина
Ти прочитај ја малце темава кога е дискутирана таму април мај и види уште од тогаш што сум пишувала и после збори... и на крај краева ако ти си таков човек што мислиш како мнозинството не се тревожи што има луѓе кои не мислат како сите..поздрав
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
63
Поени од реакции
3
Мене сеуште не ми е јасно како на никој не му текна на тоа дека, све фино лепо отварање зближување све тоа али дека може некој чисто да брауза низ сајтов, прочита одредени изјави на одредени девојки, ѕирне слика у блог, и утре ја здогледа на улица и се раздере на другар му "ПЕДЕР ОВАА ГОЛТА!"
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
VargasTheBlind напиша:
Мене сеуште не ми е јасно како на никој не му текна на тоа дека, све фино лепо отварање зближување све тоа али дека може некој чисто да брауза низ сајтов, прочита одредени изјави на одредени девојки, ѕирне слика у блог, и утре ја здогледа на улица и се раздере на другар му "ПЕДЕР ОВАА ГОЛТА!"
и?!ќе и залепат етикета???па кој к*р ако таа некоја голта??ако глеаме така,тогаш типот на кој што таа му голтала веќе сигурно се искурчил на повеќето другари,значи сепак тоа е нејзин избор!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
VargasTheBlind напиша:
Мене сеуште не ми е јасно како на никој не му текна на тоа дека, све фино лепо отварање зближување све тоа али дека може некој чисто да брауза низ сајтов, прочита одредени изјави на одредени девојки, ѕирне слика у блог, и утре ја здогледа на улица и се раздере на другар му "ПЕДЕР ОВАА ГОЛТА!"
Само потврда за сеуште присутното општо мислење на машките, па и на женските ... иако незнам зошто некому е битно кој кому што му прави ... нека се веселат луѓето, мамата.:)
п.с. Зелено нормално:icon_lol:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
VargasTheBlind напиша:
утре ја здогледа на улица и се раздере на другар му "ПЕДЕР ОВАА ГОЛТА!"
не знам колку годинки имаш, а и тие шо би рекле така....
исто ко да се раздере "ПЕЕР ОВАА ИМА ПИЧКА"....
сите имаат пички и сите голтаат...Sooner or later...
time will tell...
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Сакаат да голтаат.
Толку имав. :pos:
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Е па ако толку сакаат.. и е толку Хранлива...
Јас од денеска отварам фирма... за донирајне на сперма..а воедно ќе се продава и во тубички, и како сок за растварајне....

Сите оние кои сакаат дел во бизнисот... молам да се јават на тел... за да се договориме како ќе ги поделиме акциите...
Делбата оди вака 1 акција на 10 грама сработено....
Така да кој колку ќе работи ќе има удел во фирмата...
али дека идејава е моја.. добивам стартни 10% од акциите... другото од во зависност од производството..
Ако има жени кои сакат да работат... можи како тестерки со тоа што нема да наплаќаат за нашиот продукт...
едит.. Има и слободни места за жените за да ја доведат лековитата состојка надвор од машкото тело.. воедно ке има и почетен курс за обука.. и тоа од извршниот одбор..(тие први шо че се пријава)..... и жените шо че се пријава полагаат на лице сместа 1 ден после курсот.....


Јебем ти...
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Се зголемува бројот на луѓе што гласале НЕ што особено ме радува... keep up the good work!:je:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom