Дали вежбате, што вежбате и колку често?

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.300
Поени од реакции
4.510
Трчам по кеј 3 пати неделно, вежбам по 50 мин. 3 пати неделно и 1 ден одмор:vozbud: . Само у последно време, времето е зезнато, а и ја сум мрза малце:nesvest:
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.085
Поени од реакции
3.890
Поледниве 2 недели ретко одам в теретана,иначе вежбам редовно 6 пати неделно.
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
13
Вежбам в теретана, и поретко по некој тренинг кик бокс...
 

STARTER

Urbana ninja
Член од
31 август 2007
Мислења
904
Поени од реакции
40
Па вежбам скоро секој ден, три дена на тренинг а другите по дома стомацни, склекови или спортувам нешто со другарите
 
V

Viktoranius

Гостин
Вежбав, 2 години на билдинг идев, па на пливање исто летно време 2 месеци, али јебига ме фати некоја мрза и престанав...
Вежбањето е супер, секогаш си во топ форма, а не да паѓаш по улици... :lol:

А сакам да почнам со вежбање по сабајле, со склекови и такви гимнастичарски работи... ИМА ЛИ ЛЕК ПРОТИВ М Р З А бетер од црногорец сум... мора да работам против мрзата... :lol:
И јас исто МРЗА !
:pos2::pos2: Вежбав пред некоја година ама сега нешто ме фати мрзата..али морам да се активирам пак.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.085
Поени од реакции
3.890
Е кога пред некоја година,в градинка???:pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Е кога пред некоја година,в градинка???:pos2:
Другар од 7 години тренирав фудбал до 15 зар тоа не спага во вежбање ?
И плус некои дополнителни тренинзи...трчење...теретана.. ама имав гадна повреда ногата си скршив и морав малце пауза то е то...
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.085
Поени од реакции
3.890
Другар од 7 години тренирав фудбал до 15 зар тоа не спага во вежбање ?
И плус некои дополнителни тренинзи...трчење...теретана.. ама имав гадна повреда ногата си скршив и морав малце пауза то е то...
заебанције бе :helou:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Кај можам у ск да вежбам кик бокс... почетни курсеви:)))
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.300
Поени од реакции
4.510
Почнав со аеробик, зошто не можам да трчам на кеј по ладно време.
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Лежење низ дома... порано почесто практикував, али сеа послабо.. обврските си го прават своето..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom