Дали вежбате, што вежбате и колку често?

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Типот ми кажа дека кај сите се зголемува обемот на долните мускули и се шират малце колковите , јас поради нагло ослабнување ќе ми се шират многу колковите ... Не го сватив што како зашто , ама воглавно тоа беше муабетот :) .
Абе погрешно си сватил, неможе туку така да ти се прошират колковите !! хаха па ондак на женскине што слабеат и се здебелуваат нагло треба да имаат спојлери по 1 метар : ))) Нема гајле тоа сигурно мислел дека ако правиш стомачни би ти се смалил обемот на струкот и визуелно колковите би изгледале поголеми, инаку глупости е тоа, па ако е така сите ке шетале со колкови како крилја од авион. :pos2: Немогуќе е верувај , ај баш ке прашам стручно лице за ова ке ти кажам што како, ама според мое видување стварно ми изгледа како мега глупост :D
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Абе погрешно си сватил, неможе туку така да ти се прошират колковите !! хаха па ондак на женскине што слабеат и се здебелуваат нагло треба да имаат спојлери по 1 метар : ))) Нема гајле тоа сигурно мислел дека ако правиш стомачни би ти се смалил обемот на струкот и визуелно колковите би изгледале поголеми, инаку глупости е тоа, па ако е така сите ке шетале со колкови како крилја од авион. :pos2: Немогуќе е верувај , ај баш ке прашам стручно лице за ова ке ти кажам што како, ама според мое видување стварно ми изгледа како мега глупост :D
Шознам , мене ми изгледаше логично со оглед на тоа што за цена на мускулната стомочна маса мора нешто да се прошири , бидејќи органите во никој случај неможат да се збијат... Како и да е , ќе се консултирам и со друго стручно лице , па сега од 1 јуни често на вежбање... :)
 

**Mila**

...Love is blind...
Член од
24 мај 2009
Мислења
42
Поени од реакции
0
Само на физичко.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom