Дали би простиле неверство?

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.558
Не разбирам која е поентата да се пофалиш дека си била курва...
ако мувањето ме прави курва, тогаш секоја девојка е најголема ороспија во градот :)
што има лошо во тоа да си излезен со друштво и ти се бендиса некоја девојка и да се измуваш со неа, извини али 21 век сме...
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.889
Поени од реакции
40.192
ако мувањето ме прави курва, тогаш секоја девојка е најголема ороспија во градот :)
што има лошо во тоа да си излезен со друштво и ти се бендиса некоја девојка и да се измуваш со неа, извини али 21 век сме...
Мислиш дека нема ништо лошо во тоа да имаш дечко и да се ебеш со друг?

Те молам концентрирај се, и размисли убаво пред да одговориш.
 

MEDDLE

уставен кривичар
Член од
19 февруари 2008
Мислења
1.995
Поени од реакции
1.406
Касно ја глеам темава.. интересна бај Д веј.. али..

Да би простил неверство....

Т.е. сум простил неверство..
 
O

Orion.

Гостин
ако мувањето ме прави курва, тогаш секоја девојка е најголема ороспија во градот :)
што има лошо во тоа да си излезен со друштво и ти се бендиса некоја девојка и да се измуваш со неа, извини али 21 век сме...
Ништо лошо, ако не си у врска...

Среќа што и во овој 21 век не се сите девојки ко тебе:)
 

gata salvaje

matufa
Член од
2 декември 2011
Мислења
6.893
Поени од реакции
10.438
Breeej , zgresi devojceto, se zbuna ...vie i se nafrlivte odma:D
ke se popravi
pu pu ne se vazi:D
 

The Magus

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.393
Поени од реакции
10.728
Па дека ќе простиш или не може ќе смени нешто. Дошол моментот на ебење на едниот или другиот и се случил. Ако ти значи и се сакате и не можете еден без друг ќе останете заедно без разлика дали паднал секс на страна или не. Духовно, карактерно ако сте врзани (соул мејтс) нема ебење што ќе ве раздели (ова јако звучеше и може да се искористи за време на венчавање и слично) :icon_lol:
Свинг орџи е опција каде двајцата вараат...:icon_mrgr:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.889
Поени од реакции
40.192
Ништо лошо, ако не си у врска...

Среќа што и во овој 21 век не се сите девојки ко тебе:)
Тоа со 21 век и е многу јак муабет. Во 21 век сите се курви, зошто и јас не би била курва? А тоа сите обично се однесува на нејзиниот круг на мали ороспивчиња кои имаат тенденција да им го испушат на дечковците на пријателките...

Јако е...
 

Stefus Corp.

Рационална Коза
Член од
22 август 2012
Мислења
2.100
Поени од реакции
1.819
Тоа со 21 век и е многу јак муабет. Во 21 век сите се курви, зоштоп и јас не би била курва? А тоа сите обично се однесува на нејзиниот круг на мали ороспивчиња кои имаат тенденција да им го испушат на дечковците на пријателките...

Јако е...
Ти би бил курва само да има кој да плати :)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.209
Поени од реакции
30.927
Ти би бил курва само да има кој да плати :)
Kурва, проститутка или ороспија?
Има разлики веројатно. Модерно е да ја оцрнат ако наплатува, но покефско е да ја оцрниш некоја ако заради хоби си го работи нештото без надомест.
 

Stefus Corp.

Рационална Коза
Член од
22 август 2012
Мислења
2.100
Поени од реакции
1.819
Kурва, проститутка или ороспија?
Има разлики веројатно. Модерно е да ја оцрнат ако наплатува, но покефско е да ја оцрниш некоја ако заради хоби си го работи нештото без надомест.
Баш е модерно да не се оцрнува ако наплаќа дури и социјално и пензиско ќе бара. А хоби ти е чисто задовоство се додека не ти стане професија...
 

Stefus Corp.

Рационална Коза
Член од
22 август 2012
Мислења
2.100
Поени од реакции
1.819
Имам мака да ти го разберам постот. Обид за хумор ли е, глупост ли е, дај појасни леба ти...
Тоа ти кога сакаш нешто што друг го прави ама не ти се може.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom