Дали би простиле неверство?

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување
Член од
20 декември 2005
Мислења
179
Поени од реакции
1
.....ne sekogas ljubovta znaci deka bukvalno treba da se podeli sekomu...
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
Не знам..можеби.Зависи од тежината на злосторството....Абе кого го влечам за нос...знам дека би опростила...АМА...секој ден по 3 пати дневно има да го сервирам неверството...злопамтило,шо да праам!
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
zavisi od neverstvoto. ako sakal da me izneveri,znaci toj i se pustal,toj bil inicijatorot normalno deka ne,a ako bilo slucajno,i mi se izvini,samo bi mu vratila so ista mera:)) bi mu vratila samo zatoa sto ne me cenel a ne od druga pricina::)) a mislam i deka site skoro go imaat ova mislenje:))):zlo: :zlo:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
никогаш ни на крај памет не ми паѓа да простам, колку и да ја сакам
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
43
тешко да простам неверство, мноооогу тешко, оти после нон стоп ќе се сомневам во него.......
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Не, не, не, не и не. Нема шанса да простам неверство. Колку и да сакам некоја ако ме изневери толку од нас. Никогаш нема да биде исто.
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Леле никогаш не сум знаела што да одговорам на ова прашање:raz:
Мислам дека не би можела да простам и да продолжам понатаму со врската зашто довербата ќе ми се сведе на нула... ама од кај да знам како би изреагирала да дознаам нешто такво...не ни сакам да знам:nenene:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
kako da ne be, sho bi rekol staljin da e ziv, NA STRELJOT
sve posle toa kje se svede na nedoverba. "dali bi bilo pak" ili nesho u toj film
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
Не!
Неможам да глумам лудило-како ништо да не се случило,а знам дека ме изневерил!Не би простила!
 

Jukka

chili
Член од
16 мај 2007
Мислења
537
Поени од реакции
2
do sega mislam deka mi se nema deseno, kolksu sto znam ama ne daj boze da mi sedi e togas prostuvanje, ma ocite nema da sakam da i gi vidam osobeno ako cujam od drug, a ako mi kaze ona samata sekako ke mi padne krivo, ke se nalutam ama moze nekogas ke bideme drugari ...
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
да и простив веке многу пати... и покрај тоа што повеке не сме во врска незнам ни јас на кој статус сме донесени оти гледаме некаква мала перпсепктива, јас го сметам ова нешто како скарани значи нешто како мегу пауза и крај сепак би и простувал оти многу ја љубам. Не би и простил ако си го даде телото... само на такво неверство не би простил...
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
kazav milion pati ali aj uste ednas - do sea ne prostiv i nema ni ponatamu da prostam.....ebanka na strana=kloca
 

CT

Член од
21 февруари 2007
Мислења
384
Поени од реакции
2
Necrophilia напиша:
да и простив веке многу пати... и покрај тоа што повеке не сме во врска незнам ни јас на кој статус сме донесени оти гледаме некаква мала перпсепктива, јас го сметам ова нешто како скарани значи нешто како мегу пауза и крај сепак би и простувал оти многу ја љубам. Не би и простил ако си го даде телото... само на такво неверство не би простил...
Ceaj, mislish da shitka organi ili kako? Kakvo drugo neverstvo? Teoretsko, vo mislite taka?. .......... :(
Nikad ne bi prostil. NIKOGASH.
 

albanian_boy

pershendetje te gjitheve
Член од
14 април 2006
Мислења
252
Поени од реакции
10
nikogas ne bi prostil neverstvo,ednas ne prostiv a i ne planiram da si prostam
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
CT напиша:
Ceaj, mislish da shitka organi ili kako? Kakvo drugo neverstvo? Teoretsko, vo mislite taka?. .......... :(
Nikad ne bi prostil. NIKOGASH.
ако си го даде телото, ако се ебе. Аман! какви интелектуалци...
Или било шо друго поврзано со секс, значи пушење, лижење и сите тие глупи игри со половите органи!
Дали она на некого или некого на неа не е битно... давањето на тело е нај болното изневерување, да не кажам и најнехристијанско.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom