Во Струмица ќе се гради плоштад во вредност од четири милиони евра

Стефус-Рефус

Jesus Loves Macedonia
Член од
30 август 2009
Мислења
3.452
Поени од реакции
1.209
Стварно Б.Ц. го отварал плоштадот? Мизерни се партиите секогаш мора да му се :pusk: на шефот.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.731
Поени од реакции
9.842
Што барал W.C. да го отвора плоштадот..добро со тоа се покажаа колку се мизерни како партија.. Во глобала убав плоштад доби Струмица,единствено не ми се допаѓа таа картата на светот,WTF дебилски изгледа ненормално, и тоа што малку е празен плоштадот, можело да има повеќе содржини..тоа второто е прашање на вкус
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Што барал W.C. да го отвора плоштадот..добро со тоа се покажаа колку се мизерни како партија.. Во глобала убав плоштад доби Струмица,единствено не ми се допаѓа таа картата на светот,WTF дебилски изгледа ненормално, и тоа што малку е празен плоштадот, можело да има повеќе содржини..тоа второто е прашање на вкус
Што бара Гwујо да сече лента на асфалтирање на 100 метра пат и лопати да фрла на сите можни објекти. Уште по луѓето што дома си работат не тргнал да фрли по некоја лопата. И јас немам сјајно мислење за тоа што Бранко беше да сече лента, али кога ќе погледнеш поубаво и овој од позицијата не е ништо посебно.
Уште се работи од горе, па ќе видиме како ќе излезе. :wink:
 
I

Intex

Гостин
Како најголем гомнојадец и хејтер на се ново што се гради и случува, штом кажувам дека е добро, добро е. Се решава сообраќајниот хаос во тој дел од градот, плус предобар плоштад кој го нема во ниеден град во Македонија. Секоја чест, Заев.:)
 
T

Tetro

Гостин
Како најголем гомнојадец и хејтер на се ново што се гради и случува, штом кажувам дека е добро, добро е. Се решава сообраќајниот хаос во тој дел од градот, плус предобар плоштад кој го нема во ниеден град во Македонија. Секоја чест, Заев.:)
Колку убаво изгледа т`ва тунело. Мора некоа вечер со мотор од таму да се помине :vozbud:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Што бара Гwујо да сече лента на асфалтирање на 100 метра пат и лопати да фрла на сите можни објекти. Уште по луѓето што дома си работат не тргнал да фрли по некоја лопата. И јас немам сјајно мислење за тоа што Бранко беше да сече лента, али кога ќе погледнеш поубаво и овој од позицијата не е ништо посебно.
Уште се работи од горе, па ќе видиме како ќе излезе. :wink:
Има разлика, тој се појавува како премиер.

Ни мене не ми се допаѓа ова што имаат фрлено повеќе лопати од мајсторине и што почнаа повеќе да земаат ножици од берберине, но ми се допаѓа што почнаа да се средуваат градовите.
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.034
Сега у комуњарски стил,против Скопје 2014:
Што прави бе овој Заев бе?Место да отвара фабрики,да се вработат луѓето он плоштад ќе ми гради.Ќе јаде народот плочки од плштадот.Да изгради со тие пари нешо инфраструктура,болнициве се разпаѓаат он ќе фрла пари на глупости.Да отвори уше три-четири факултета,некое школо,градинка - доста више со антиквизација!Ни се смее цел свет!Доле Заев.

А грујо ќе го барам за чирак.Го бива за мешање ручно.Имам пазарено некои кошулици,ќе го барам нека земе некој динар.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.156
Оште лее лудница пред тунело со собраќајо? Јас бех чера и тии коли шо вртат накај тунело ептен чекат, изгледа оти има и унатре и од вонка семафоре...
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Оште лее лудница пред тунело со собраќајо? Јас бех чера и тии коли шо вртат накај тунело ептен чекат, изгледа оти има и унатре и од вонка семафоре...
Вчера не беа пуштени тие доле, сега не знам... ама ќе треба да се усогласат со тие вонка оти ка ќе има гужва за нигде ќе е.
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
245
Поени од реакции
12
Убаво е, се реши сообраќајниот метеж шо е најважно а почна и малку да заликува на европски град, со знаменца, подземен паркинг и то..
И сето тоа мораше да го искористи Бранко со фамилијата:tapp:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Сега у комуњарски стил,против Скопје 2014:
Што прави бе овој Заев бе?Место да отвара фабрики,да се вработат луѓето он плоштад ќе ми гради.Ќе јаде народот плочки од плштадот.Да изгради со тие пари нешо инфраструктура,болнициве се разпаѓаат он ќе фрла пари на глупости.Да отвори уше три-четири факултета,некое школо,градинка - доста више со антиквизација!Ни се смее цел свет!Доле Заев.

А грујо ќе го барам за чирак.Го бива за мешање ручно.Имам пазарено некои кошулици,ќе го барам нека земе некој динар.
а ти шо пишаш глупости ка не си информиран ... ак не знааш ке се градат у Струмица 12 фабрики ,а за болниците факултети е задолжена владата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom