Во Струмица ќе се гради плоштад во вредност од четири милиони евра

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
А од дек знааме оти е изграден по прописите?
Имах гостин у Струмица шо му е специјалност таа работа и он коо виде как работат и шо стават само слатко се насмеја а коо му кажаш за колку време е напраан центаро морах да го носам у болница, падна у несвест!
Типче, не му кажуви на татко ти деца как се праат коо те направил тебе...
Има човеци шо разбират на тај форум, потписо чуви си го за тебе и мисли си оти се знааш...

П.С. И нем саа пак да чекам одговор 24 саата, смисли нешто сам и напиши а не шо ќе ти кажат од партијата :drk:
--- надополнето ---
Да не сакаше да кажеш забите, оти јаде чувеци, канибал :smir:
хахахааааааааааааа слатко ме насмевате секоо чест.... Партијата моо едвај 2-300 члена сме, а јас сум најмлад член, другите чекат само важни датуми да стават китки на некој споменик на некој тип......хахахаха партиски е твојо другар шо се надополнувате.... или мош сум грешка..
Јас само питам од дека маабето дека не е направено по прописи, саа ка ми кажа оти си правил маабет со стручен пријател, повеќе ти верувам..... отколко само така да кажаш или да тераш нешто да се смееш......
не може брзо да ти враќам оти не посетувам често форумо, ем паѓа интернето на комшиите ем на фејсбуко дремам......

Хахахахахаха...кој тоа го рекол? Јас? Нееее.....
Само што Струмица не почнува со Зајко, како што сакаат некои да прикажат...

--- надополнето ---


Мене??? Шознам... тешка работа... јас со политички фаци не се дружам :) Бегам од такви, а башка некој може и да ме апне :)
А и не им се улизувам...и не правам идоли од нив.
А вашио идол си го покажа правото лице...за оние шо не го познаваа досега.
на мене не мее идол........ а он како сите други шо прават, вработува партиски, само шо тај пат он беше искрен и ного страшно се изрази хахахаха......

А за тебе по мислаах оти си партиски изгледа грешам..... Едно време ка пишаше на твојо блог статии за Бранко , Заев, Бучко , Шеќеринка и другите од таа партија, изгледа само си бил против них, а не си од десните.......... :)))))

Плочките се екстравагандно лошо наредени....... само да нема ного фуги и да не се лзга хахаха
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
А за тебе по мислаах оти си партиски изгледа грешам..... Едно време ка пишаше на твојо блог статии за Бранко , Заев, Бучко , Шеќеринка и другите од таа партија, изгледа само си бил против них, а не си од десните.......... :)))))

Плочките се екстравагандно лошо наредени....... само да нема ного фуги и да не се лзга хахаха
Грешка си нешто за блог...
Не сум се замарал со блогови, а посебно не со политика на блогови. Ама не е важно.
Фугата е промашена, а и накриво ги има баја и затава пукат и се кршат.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Сите сте луди. (ништо ново кај типичниот Струмичанец)
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.170
Поени од реакции
15.980
Абе тоа намерно така понеквалитетно се наместени, за кога ќе стартува гасификацијата полесно да може да се копа. До толку не разбирате ли :icon_lol:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Знае ли некој кај ќе се одржи карневалот и кај ќе оди колоната, со новиот центар го растурија целиот концепт!
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Знае ли некој кај ќе се одржи карневалот и кај ќе оди колоната, со новиот центар го растурија целиот концепт!

шо го растурии концепто може пред семефарто да стоо комисијата и пак ти иде исто
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
шо го растурии концепто може пред семефарто да стоо комисијата и пак ти иде исто
Ме интересира само пред кои семафори, у тунело или некои други семафори?
А шо викаш, ќе стоот цела вечер на семафоорто, как да немат друга работа :pos2:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Ме интересира само пред кои семафори, у тунело или некои други семафори?
А шо викаш, ќе стоот цела вечер на семафоорто, как да немат друга работа :pos2:

се знаа кој семафоре пред плоштадо шо се а за тфа другото баш си интересен алал ти вера
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Комисијата и другите бучукливи глави најверојатно ќе се пред влезо на тунело, поворката ќе иде оддоле откај кружнио ток, ќе се претстават на раскрсницата, и деф или накај судо, или накај Глобал... И таман излева оти на семафоорто ќе си стоот :)
Гледам лепат пак гранито...ама баја и поправат од наместените претходно...
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Добар е плоштадот само луѓето на него не се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom