Воена инвазија врз Јемен - кој е следен?

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
3.519
Поени од реакции
7.407
Ќе заигра мечка и на Саудиска врата иншала еден ден.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
19.930
Поени од реакции
26.391

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
19.930
Поени од реакции
26.391
Еве поедноставено, или америте што велат in layman terms:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom