B
Поени од реакции
7.119

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • со северџгански изроди не вреди да се разговара.
    Мал Совет до останатите,
    Не се расправајте со глупи луѓе. Прво ќе ве спуштат на свое рамниште а потоа ќе ве победат на искуство!
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom