Вашето прво сексуално искуство

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Хахах и што дојде до заклучок ти ли беше тоа :pos2:
Абе јас бев, ама како да не бев. ;) Толку многу очекувања, исполнети со порка материјал искуство, отидоа со водата од казанчето. ;)
 
Член од
12 мај 2010
Мислења
18
Поени од реакции
0
na nepolni 16, odevme skoro godina i uste sme zaedno :) inaku prviot pat nisto posebno no potoa...
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
На 18 години, после 7-8 месеци врска, не ми беше нешто посебно тогаш, ама сега е топ, времето си го прави своето
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
На 17 .. не бевме во врска , туку онака се познаваме , се опнавме и двајцата така пијани .. од скала 1-10 , му давам 7 оценка на првото искуство
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Читам овде дека првите сексуални искуства ве фатила по 15-18 години... а бе толку за убиства се добива бе не туку претерувајте
Мене моето прво сексуално искуство ме фати 2 години и 6 месеци, али излегов после една година.
Старио закон на СФРЈ, мислам дека беше член 15 ст.2 а во врска со став 7 и 7г
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Читам овде дека првите сексуални искуства ве фатила по 15-18 години... а бе толку за убиства се добива бе не туку претерувајте
Мене моето прво сексуално искуство ме фати 2 години и 6 месеци, али излегов после една година.
Старио закон на СФРЈ, мислам дека беше член 15 ст.2 а во врска со став 7 и 7г
Колку беше стара девојката/дечкото ? Имаа ли барем 9 години ?
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
на 16 год. со дечко ми.тој имаше 24год. мислам. со него бев 9 месеци заедно. дечкото ми се допаѓаше многу, ама небев вљубена во него. тој требаше да оди за америка и јас знаев се, се ми кажуваше. и така една недела пред да замине се случи тоа. не ме натера, сама сакав иако знаев дека можеби никогаш повеќе нема да го видам ( што и така е до сега!).се случи во стоечка положба,од позади, надвор.
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
на 16 год. со дечко ми.тој имаше 24год. мислам. со него бев 9 месеци заедно. дечкото ми се допаѓаше многу, ама небев вљубена во него. тој требаше да оди за америка и јас знаев се, се ми кажуваше. и така една недела пред да замине се случи тоа. не ме натера, сама сакав иако знаев дека можеби никогаш повеќе нема да го видам ( што и така е до сега!).се случи во стоечка положба,од позади, надвор.
Можел да одговара дечко ти...
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
da, ama greota bese da go prijavuvam.ubavo si ja zavrsi rabotata za negovi godini.stvarno
Од твоја гледна точка можеби да. На тие години се што лета се се јаде. :) Ама од негова гледна точка, „задњи воз“ да изгуби невиност (мислам, тој) кога решил да излаже мало девојче. :)
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Од твоја гледна точка можеби да. На тие години се што лета се се јаде. :) Ама од негова гледна точка, „задњи воз“ да изгуби невиност (мислам, тој) кога решил да излаже мало девојче. :)
ne ne. ne bese toj takov. toj si bese od poiskusnite.dobar decko bese. ne go branam,ama taka bese.
 
Член од
26 јуни 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ne sum imala seksualno iskustvo, mislam mala deka sum ushteee.
Ali.. sakam da znam sho e kako e. I strav mi e od bolkata :/
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Ne sum imala seksualno iskustvo, mislam mala deka sum ushteee.
Ali.. sakam da znam sho e kako e. I strav mi e od bolkata :/
не се плаши, не боли.само треба добар дечко да најдеш. а колку години имаш?
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Ne sum imala seksualno iskustvo, mislam mala deka sum ushteee.
Ali.. sakam da znam sho e kako e. I strav mi e od bolkata :/
Ај ќерата, мала била...На времето девојќите на 13-14 години деца раѓале...( добро и сега тоа повторно се врати во мода )

Без заебанција, ако имаш дечко и ако навистина го сакаш и ако тој те сака тебе нема од што да се плашиш, ќе го замолиш да биде нежен. Тоа ќе ти биде најубаво нешто што ќе го доживееш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom