Вашето прво сексуално искуство

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
I was young , dumb , and full of cum ... She was older , pretty and dumb enough to like me , кај мене дома никакви романтики пошто на долниот спрат журка имаше ... Ех спомени спомени .... Одамна беше ... Ех да ми се врати то време . Се шо ми остана е дека до ден денешен ко ке помислам на секс ми се врти во глата One Metallica , пошто то се вртеше на долниот спрат ко се качвавме горе .
 
Член од
2 ноември 2009
Мислења
72
Поени од реакции
2
Na 17 godini :) nemase nekoja romantika sveki ova ona PREPUSTENI SAMO NA FILINZITE so se догаѓаа меѓу нас....... hahaha

Eleven years old and she was like 24 and a mother, and she wanted more i didnt wanna commit init ... - Ali G :pos2::pos2:

Иначе и јас ко Али Џи. Жими све!!!

Brat ama da si napisel bar 16 17 biva ama mnogu ova ELEVEN ...... neli ti bese TULE seuste :D:D:D:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Мислам дека беше на 15 години ама не се сеќавам баш најдобро, со женска ми, кај мене дома у детска...:vozbud::drk::drk:
 
Член од
31 октомври 2009
Мислења
24
Поени од реакции
3
Во спална кај мене ми бесе глупаво првиот пат пошто не знаеш што како али сега е топ...поз
 
M

Mario Gómez

Гостин
ЧДЧДЧД, памтам супер како беше, еден месец откога наполнав 17 години, во Охрид, со девојче од Битола, го знаев неколку дена само.:kesa:

Знам дека ме фати трема, ама после се опуштив.
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Не ги сфаќам стварно ваквите постови на оваа тема. :toe:
Јасно е шо се бара на темава, не знам за кој кур се ваквите постови. Можда се фалите што сте невини? хм...:raz:
 
Член од
6 декември 2009
Мислења
235
Поени од реакции
18
Не ги сфаќам стварно ваквите постови на оваа тема. :toe:
Јасно е шо се бара на темава, не знам за кој кур се ваквите постови. Можда се фалите што сте невини? хм...:raz:

Па ако ти го сметаш за предност тоа да си невина, тогаш изгледа се фалам.
Немам потреба да ти се правдам тебе зашто сум напишала така, у план да се фалам со тоа не ми беше... ако толку те нервираат тие 3 збора и не ми се на место у оваа тема, јас длабоко се извинувам, нека ми го тргнат постот.
Ти ич да не ми се нервираш:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom