Вашето прво сексуално искуство

Член од
26 јуни 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
Neli?? Nz nekako bedno mi e na 15. Pa i da idam dolgo so dechkoto mislam deka sepak treba da imash 17 godini :)
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Не брзај! Биди стрплива и само проучувај, подучувај, мудрувај... другото спонтано ќе си дојде. И внимавај се што лета не се јаде, за потоа да не боли...
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
ne mu ja misli ic,vednas daj mu
so porano pomalku boli,podocna povike ke boli :):)
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Прво сексуално искуство имав пред 2 месеци, се разбира не беше како што очекував (најдобрите очекувања), али со секое наредно се надоградував. Е сеа таа што беше малолетна и мислев дека е уште мала беше друга работа, ама кога си притиснат :toe:
 

padre

форум силеџија
Член од
27 јуни 2010
Мислења
12
Поени од реакции
1
јас збунет,она искусна.........и то...........и да не е цитирам од предходните постови 15 години се малку.....не се ни тамам ни многу туку малку.....
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
57
Поени од реакции
0
Ги читав постовиве..и гледам сите на 14-15 години..и сега мене ми е срам да кажам кога :icon_redf :shok: битно беше со некој што ми значи и што го сакам..е да, и што бевме први еден на друг..и сеуште...а иначе МНОООГУ болеше и за тие маки треба цел живот да ми биде sex-от супер :star:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
3
Поени од реакции
3
ВО АВИОН ОД СК ДО ЛОНДОН ТОА МИ БЕШЕ ЖЕЛБА СЕКС ВО АВИОООООООООН :D
СО ДРУГАРКА АМА БЕШЕ ДОГОВОРЕНО 1 МЕСЕЦ ОДНАПРЕТ ТАКА ДА МИ БЕШЕ ИСПЛАНИРАНО И ВРЕМЕ И МЕСТО ЗА ПРВИОТ СЕКС
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
18 години, прва долга врска, прво искуство и на мене и на него.. Мачење беше претходните 2 месеца, ќе биде- нема да биде, боли- не боли, тргај се- ај да пробаме пак :icon_lol: Почна депресија да ме фаќа, се осеќав ко неспособна, за на крај се да заврши успешно :pipi: И искрено, подобро беше од што очекував- крв немаше а болка само едвај првата минута. Сега по 5 месеци од првиот свечен чин, мислам знаете.. :D Многу подобро од тој прв пат :back:
 
Член од
25 август 2010
Мислења
179
Поени од реакции
23
Epa sega znaes edna povekje:je:.Tesko deka nekoj ke mi se vovlece pod gaki u bliska idnina,toa GARANTIRAM:icon_lol:
Жити се до сеа после 4 години некој сто посто успеал само не ми е јасно што си чувала до сега милион евра или незнам што си ја чувала вагината од едно од најдобрите задоволства и сеа си сватила ама касно :)
 

vlakno

guitar shredder
Член од
20 септември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
3
pa vaka deca, koa ja ebev vie.... sala na strana prv pat koa ebev, velam koga JAS imav odnos so tipka necepnata me fati strav pocna da stenka ko musko, ja stegna toa vilicata i solzi i tecea, bese mrak, strav mi bese na penis da ne mi umre, sea uste si ja cuvam , even eden pozdrav do nea , si se `fukame` i nikad ne e dosta, sum ima sekoj den odnos i ednas otidov na lekar poso imav `hematospermija - doktorot mi kaza deka u spermata iam krv radi preteran odnos, ama ok e, sea pak go cistam `cevot sekoj den, si ja ebkam tipkata od merak, a ja setam od ljubov :helou:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
820
Поени од реакции
290
Pred 4 godini. Sega sum 24. Loso bese, mislev deka ke bidam podobar ama sega poleka poleka se nadgraduvam.

Togas mislev deka mi e izbrzano, sega od ovaa perspektiva, mislam deka zadocniv so toa. Trebase porano nekade na 17-18 godini.
 
Член од
21 септември 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Прв пат во Крушево под Хотел Монтана во 7наспроти 8 одд со една Кумановка :) Забавно лето беше ееееееееее:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom