Вашето прво сексуално искуство

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Па ако ти го сметаш за предност тоа да си невина, тогаш изгледа се фалам.
Немам потреба да ти се правдам тебе зашто сум напишала така, у план да се фалам со тоа не ми беше... ако толку те нервираат тие 3 збора и не ми се на место у оваа тема, јас длабоко се извинувам, нека ми го тргнат постот.
Ти ич да не ми се нервираш:smir:
Ако не си го сметала за предност, немаше да го напишиш, зошто темата друго си бара. :wink:
А за дали ти се на место тие три збора, размисли си сама.Толку од мене. :helou:
 
Член од
24 декември 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
на 15 год. тој имаше 21 многу се сакавме јас обожавам постари машки од мене! еј тогаш плачев врескав! сега имам 18 год сум верена тој е 12год постар од мене а сексот ни оди како подмачкано!!!!!!!!!!

erika22 напиша:
на 15 год. тој имаше 21 многу се сакавме јас обожавам постари машки од мене! еј тогаш плачев врескав! сега имам 18 год сум верена тој е 12год постар од мене а сексот ни оди како подмачкано!!!!!!!!!!


обожавам постари машки и што е најважно да се полицајци и муслимани
 
S

stefi

Гостин
на 15 год. тој имаше 21 многу се сакавме јас обожавам постари машки од мене! еј тогаш плачев врескав! сега имам 18 год сум верена тој е 12год постар од мене а сексот ни оди како подмачкано!!!!!!!!!!





обожавам постари машки и што е најважно да се полицајци и муслимани
Ок фала за информациите, уште цена да напишеш ќе те молам.
 
Член од
11 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
Пошто гледам дека сите тука сте искусни луѓе.Дај казете несто како дојдовте до тоа дали прасавте нешто или така ненадејно се деси ???? ( усте неам изгубено ама дефинитивно ме интересира прашањево па ако мозе некој да ми одговори молам!)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
на 15 год. тој имаше 21 многу се сакавме јас обожавам постари машки од мене! еј тогаш плачев врескав! сега имам 18 год сум верена тој е 12год постар од мене а сексот ни оди како подмачкано!!!!!!!!!!





обожавам постари машки и што е најважно да се полицајци и муслимани
Шо пари ?
 

Светлана

Светлана
Член од
18 април 2010
Мислења
28
Поени од реакции
1
Ја изгубив невиноста на 16,5 години со сегашниот дечко со кој сум 3 години :) во природа и беше прекрасно :icon_bigg
 
Член од
16 август 2007
Мислења
96
Поени од реакции
15
полни 18,водно,прекрасно..:back:

прашање-има ли воопшто девојка,која имала минимални болки и која не крварела? дали е нормално првиот пат да ти биде како да си веќе искусен?

бев до тој степен спремна,опуштена и полна со набој што мислам дека уживав повеќе од него..до неодамна бевме пар,беше и ке остане моја вистинска љубов,после него и без него се е шаблон,сексот е само секс,единствено со него беше водење љубов.. :toe:
 

kompas

Junior
Член од
21 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
3
14.5 god ....bese brzo, no prekrasno iskustvo ... :)))))
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
На 21 година (касно расцутев јбг :)) и беше за никаде. Таа постара, мене сефте. Она лежи (ич не поштуем жени кои само лежат и чекаат се на машкото), јас се мачам. Мислам дека траеше едно минута-две и толку. После како попарен бев. Седнав на столот отспротива и се чудев: „дали тоа јас штотуку ебев !?“
 

AFI

Член од
17 ноември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
98
Хахах и што дојде до заклучок ти ли беше тоа :pos2:

--- надополнето ---

На 21 година (касно расцутев јбг :)) и беше за никаде. Таа постара, мене сефте. Она лежи (ич не поштуем жени кои само лежат и чекаат се на машкото), јас се мачам. Мислам дека траеше едно минута-две и толку. После како попарен бев. Седнав на столот отспротива и се чудев: „дали тоа јас штотуку ебев !?“
Хахах и што дојде до заклучок ти ли беше тоа :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom