Брзи он лајн кредити (Forza, mCash и тн.)

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
5.755
Поени од реакции
6.093
Бритни и сега не е психички стабилна, али не е опасна за средината околу неа. Плус ниту дужи на никој ниту пак има легални проблеми со било која банка. Факт е дека стариот нејзин ја оштетил за над 10 милиони долари, сега излегуваат деталите на површина.

Зборот ми беше за една Бритни ако постојат вакви механизми, шо би останало за некој задолжен грев шо игра гг3+ на по 50 евра сингл.
 
Член од
30 октомври 2021
Мислења
49
Поени од реакции
14
Ne im se isplati da te tuzat edino ako ne e vo prasanje nekoja ekstremna suma.

Znam prijatel mu pretija so izvrsiteli godina ipol i nakraj mu ponudija da plati skoro bez provizii t.e skoro isto kako prvicnata suma.
Која е таа екстремна сума имам од 4 места 100 евра 250 евра 700 евра и 400 евра
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
410
Поени од реакции
212
Imam poveke brzi krediti, samo vo credissimo ne sum zadolzen pa planiram da zemam od tamu da gi zatvoram site krediti i samo kaj niv da plakam. Iskustvo nekoj so credissimo, skrieni trosoci itn
 

Kajgana Shop

На врв Bottom