Брат/Сестра

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.023
Поени од реакции
608
Iмам брат поголем вистонски :zver: во буквална смисла на зборот
 
Д

Демијан

Гостин
pomala sestra edna godina i mn me vadi od takt porano kako mali ja gazev od kotek ama sega nekako nemam srce da ja udram!!
 
B

black angel

Гостин
ja imam brat pogolem od mene e dve godini sea napuni 18 i ko paun stanal arno ama brat mi e mtalec i koa ke pusti nekoja od tie negovite podobro doma da ne si!zavisi od raspolozenie nekat e mnogu dobar prema mene a nekat koa ke se zatepame nedaj boze
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.506
Поени од реакции
2.638
Имам сестра помала од мене 3 години супер сме ретко кога има караници само кога треба да ја станам од компјутер ми треба едно пола саат додека пише со нејзините другарки на МСН за некоја си серија што ја гледале.Иначе односот супер:)
 
Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
imam brat 2 god postar. i mn go sakam . epten si ziveeme ama znae ne samo od patikite tuku i od CORAPI ME VADI CAT PAT! ... mn sum velikodrusna za nego.. ali on e mn sebicen... mislam taka.... na pr: ke mu dadam denes 50 den... utre 100.. 3yi den pak 50
a ja koa ke mu pobaram on sve nema!
ali ne e bitno
bitno sekogas mi dava vistinski sovet... i mi pomaga vo problemite!
bato .. de be dojdi si.. fales mi
:(((((((((( ......... ( na studii e u bg)
 

maca*

DaRk InSiDe
Член од
7 август 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Брат поголем три години и дома нон-стоп војни се водет(најмногу за компјутер :pos:):pos2:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Иам и брат и сестра. Брат ми е 1,5 година постар, а сестра ми е 7 год. помала од мене. Сестра ми е срце, иако понекад знам да се истурам врз неа и тоа си го мразам кај себе:kesa: . Сеа за брат ми. Он ми е како другарче, често му се отворам ама обично тоа завршува со тоа што ми ја плеснува вистината во фаца и можам да се налутам. Понекогаш ми се чини ко да сака премногу да ме заштити, а не мора:nenene: . Интересно ми е кога си делиме љубовни совети или кога се зезаме за се и сешто:pos2:
 
M

**MEMORY**

Гостин
Брат постар од мене 4 ипол години. Се сакаме ко куче и маче... Сериозно, не знам што би правела без него, некогаш ќе ми летне нешто од уста што не треба, ама после ќе се излижам малку и готоо.
Бате цар си :pehar:
 

Pretty bItCh

..::feel the ♥::..
Член од
20 септември 2007
Мислења
317
Поени од реакции
1
sestricka pomala 4 god.normalno kako i site nekogas se karame, porano se tepavme(ko pomali sea nemame vreme za takvi aktivnosti borecki:))
i navistina ja sakam...ne bi mozela bez nea...inaku na momenti e tolku nepodnosliva ama ok e ja sfakam toa go pravi pubertetot..se na se zlato malo e...
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Imam sestra pogolema od mene godina i osum meseci.Se karame ponekogas,najcesto koga ke oblecam neso nejzino(so se slucuva mnogu cesto..)ama mnogu si ja sakam ...
 

M@We4kA

Loading . . .
Член од
26 јуни 2007
Мислења
559
Поени од реакции
5
Јас имам брат поголем. Многу често се караме и то.. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom