Бокс

Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.674
Поени од реакции
4.205
Нема квалитет за титула. Работата е за голема борба и пари да земи ионака е при крај на кариера :D
А Хјуи е млад ама тешко нешто од него да биди. Топ 10 боксер да ама за повеќе не верувам. Ќе владеат Џошуа, Вајлдер и Тајсон наредниве години. Паркер двете битни борби ги загуби, за малку и од Хјуи ќе изгубеше. Некако како да заостанува позади триото
Тајсон ми е многу сумњив. Не импресионираше нешто многу последниве два камбек меча. Преостанува да видиме дали ќе биде тој стар брз и агилен Тајсон против Вајлдер.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Тајсон ми е многу сумњив. Не импресионираше нешто многу последниве два камбек меча. Преостанува да видиме дали ќе биде тој стар брз и агилен Тајсон против Вајлдер.
Не е импресивен се слагам ама огромен е :D Јака борба ќе е ќе видиме одвај чекам
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Доминација на Јусик, машина е. Не е ова повреден Дејвид Хеј јебига. Белју како и тимот за кој навива, не можеше да остане горе.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Машина е Јусик :pistoldz: Да видиме сега дали ќе се префрли во тешка. Јако ќе е да го предизвика Џошуа.
Белју пензија јбг
 
Член од
10 јуни 2016
Мислења
134
Поени од реакции
72
Фјури е тепачиште ипол, али ич не сакам да го тепа Вајлдер за да можам на раат да изгледам фајтот после тоа со Џошуа да го утепа и да го заќути :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Ќе има пренос на Телма :jeeee:
Предвидувања??:D
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Кога ќе почне ова у 6 сабајле а? Ако запне Вајлдер во првата половина од натпреварот ќе тепа, ако е во 12 рунди најверојатно добива Фјури. Е сега Вајлдер тренираше и си беше во топ форма додека овој се маткаше по психијатри и имаше вишок 20 кг. Може голема предност да биде тоа.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
На телма во 3 пишува. Е сега овие којзнае кога ќе бидат во 5 или 6 :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.891
Поени од реакции
84.229
Ќе има реприза на ова утре? :D
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.891
Поени од реакции
17.503
Би требало. Им ебам тоа временската зона не ми се чека повеќе
Хаха.Ја само шо седнав од 3 да глрдам сум заспал и се разбудив сега.Гледам овие најавуваат коментаториве па ќе видиме.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Хаха.Ја само шо седнав од 3 да глрдам сум заспал и се разбудив сега.Гледам овие најавуваат коментаториве па ќе видиме.
Еве ги. Овој Вајлдер ко некој петел облечен :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom