Бодибилдинг суплементи

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.622
Поени од реакции
11.170


Ова било некое одлично срање, му гледам reviews на youtube, не видов некој да кажа лош збор за него :D
Некој да не знае кај може да се набави у нашата држава, некој можеби го има пробано да сподели искуство?
 
Член од
15 декември 2012
Мислења
3
Поени од реакции
0
некој да ми каже .како да ставма повеке кг на мене. пијам протеини, па после гејнер..и многу бавно ставам кг, некој совет..? фала.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
некој да ми каже .како да ставма повеке кг на мене. пијам протеини, па после гејнер..и многу бавно ставам кг, некој совет..? фала.
Не внесуваш доволно калории а трошиш доста најверојатно затоа тешко ти иде. Зголеми калориски внес за 500 калории на старт види како ќе иде.
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247


Дали некој знае каде се продаваат вакви продукти кај нас ?
 
Член од
27 септември 2012
Мислења
19
Поени од реакции
0
овие денови ке земам мега гејнер па сакам и некој креатин да земам па ако може некој предлог за добар креатин до кај 1500 денари.
 
M

Muranyi

Гостин
Го држи ли некој во Македонија?
Го има кај Боби-Флекс,има продавница во Рамстор,имаше една кај кружен тек или во неговата теретана во Автокоманда.Баш му стигна пред 3 дена,до 31 цената е 2140 и се мислам да го земам.
 
Член од
27 септември 2012
Мислења
19
Поени од реакции
0
S

Stef Bachatero

Гостин
Тој креатин 6-star е мешавина од декстроза и некој креатини кој ич не се докажани + има 30 дози креатин.Ај да беше ефтин креатин па да разберам ама килограм и мислиш голема доза.Повеќе декстроза отколку креатин....
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Третиот го пијам, креатин ко креатин не е лош. Најдобри според мене ти е првиот али и мн поскапа варијанта (ко ќе видиш сите на исто место ги прават овие само ги пакуваат MADE IN CHINA ;)). Немој да се лажиш да го земиш вториов го пијаше еден другар за ништо не чини. Како што ти пишале погоре то е само декстроза. Има благ вкус (по мн мало количество на неколку креатини) „сокче“ :)
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
продавам гејнер, кој е заинтересиран нека ми пише пп
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366


Ова било некое одлично срање, му гледам reviews на youtube, не видов некој да кажа лош збор за него :D
Некој да не знае кај може да се набави у нашата држава, некој можеби го има пробано да сподели искуство?
ова го пробав, слично е со JACK3D. искрено го осетив многу јакооооооо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom