Бодибилдинг суплементи

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.193
Поени од реакции
17.523
Хемичар е овој не му делуваат овие природните билки :D За бодеж е работата кај него :P
Хахах можно е ама обично се што значајно зголемува циркулацијата треба да работи, многу истражувања има за цвекло.
Автоматски споено мислење:

Човек што е на кето се смее на други :(
 
Член од
5 април 2010
Мислења
564
Поени од реакции
201
Има некој пробано креатинче со вкус ?Сокови не пијам па сакам нешто вкусно со јадење да пијам
 
Член од
16 септември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
6
Дечки,дали некој од вас осетил промени во однос на либидото при користење на креатин? Можеби трипам ама еве веќе 2 недели од како го користам ми се дешаваат некои промени на позитивна страна бидејќи и имам проблеми околу тоа.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.650
Поени од реакции
8.212
Дечки,дали некој од вас осетил промени во однос на либидото при користење на креатин? Можеби трипам ама еве веќе 2 недели од како го користам ми се дешаваат некои промени на позитивна страна бидејќи и имам проблеми околу тоа.
Не е од креатинот.
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.594
Поени од реакции
5.373
Вежбаш како што треба, не е од креатинот. :D
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.393
Поени од реакции
896
Дечки,дали некој од вас осетил промени во однос на либидото при користење на креатин? Можеби трипам ама еве веќе 2 недели од како го користам ми се дешаваат некои промени на позитивна страна бидејќи и имам проблеми околу тоа.
So samata ishrana i trening se zgolemuva libido. Ijas osetiv zgolemeno libido koga trenirav do pred 5 meseci.
Nekogas duri i mi smetase a od ko prekinav so treninzi se namali. Normalno e da se zgolemuva libido so treninzite i hranata i toe bas pozitivna strana.
Vnesuvaj i povejke jatkasti plodovi posebno fstak i indiski orevcina.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.650
Поени од реакции
8.212
Претходните пратки од iHerb што убаво си течеа и стигаа... USA -> Frankfurt -> MKD.
Сега последната си иба мајката, USA -> Frankfurt -> Brazil -> Kazakhstan ... и таму стои веќе 14 дена без да мрдне...

Имал некој ваков проблем?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
8.776
Поени од реакции
16.684
Претходните пратки од iHerb што убаво си течеа и стигаа... USA -> Frankfurt -> MKD.
Сега последната си иба мајката, USA -> Frankfurt -> Brazil -> Kazakhstan ... и таму стои веќе 14 дена без да мрдне...

Имал некој ваков проблем?
 • DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER
  October 13 2020 09:22:00
  MACEDONIA ,
 • HELD AT CUSTOMS
  October 05 2020 14:22:00
  MACEDONIA ,
 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  October 01 2020 15:13:07

 • ARRIVED AT LOCAL DISTRIBUTION CENTER
  October 01 2020 13:16:00
  MACEDONIA ,
 • ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY
  October 01 2020 12:18:00
  MACEDONIA ,
 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 30 2020 22:20:14

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 30 2020 13:16:17

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 30 2020 04:10:07

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 29 2020 20:37:46

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 29 2020 13:22:20

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 29 2020 05:07:17


 • September 28 2020 20:52:34


 • September 28 2020 11:46:02

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 27 2020 16:29:59

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 27 2020 04:14:43

 • IN TRANSIT TO DESTINATION COUNTRY
  September 26 2020 20:34:36

 • PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN
  September 24 2020 16:00:39
  Melrose Park , US , IL
 • CLOSE BAG
  September 24 2020 15:46:26
  Melrose Park , US , IL
 • DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER
  September 23 2020 07:50:00
  IPZ Frankfurt ,
 • PROCESSED AT TRANSIT FACILITY
  September 23 2020 01:37:00
  Rodgau , DE ,
 • PROCESSED AT LOCAL DISTRIBUTION CENTER
  September 22 2020 15:45:00
  Speyer , DE ,
 • DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER
  September 19 2020 18:46:00
  IPZ Frankfurt ,
 • DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER
  September 19 2020 18:46:00
  IPZ Frankfurt ,
 • PROCESSED
  September 15 2020 16:58:20
  Melrose Park , US , IL
 • EN ROUTE
  September 15 2020 16:55:35

 • EN ROUTE
  September 15 2020 09:18:17

 • PACKAGE RECEIVED AT DHL ECOMMERCE DISTRIBUTION CENTER
  September 15 2020 07:16:00
  Melrose Park , US , IL
 • EN ROUTE
  September 15 2020 01:58:27

 • EN ROUTE TO DHL ECOMMERCE
  September 14 2020 08:24:14
  UNITED STATES ,
 • ELECTRONIC NOTIFICATION RECEIVED: YOUR ORDER HAS BEEN PROCESSED AND TRACKING WILL BE UPDATED SOON
  September 14 2020 08:20:08
  UNITED STATES ,
За помалку од 1 месец ми стигна мене пратката, во Средата беше во мкд, додека да ми ја царинат/да платам царина помина уште една недела, инаку стигна солидно брзо до мкд.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
631
Поени од реакции
126
Најдобар протеин од овие 5? (И ако може мислење за овој последниов)
 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom