Бесплатни СМС пораки?

  • Креатор на темата janicka
  • Време на започнување

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Шо има врска Скопје со мобилен телефон?? не биди глуп

Во Ареа напиши 70,71,72,75,76,77,78 зависи ма кој префикс праќаш.

Немој сеа ти сите да ги напишеш :)
Одоздола само бројот во НУМБЕР
аааа така така...во ред е сеа...Фала на помош :smir:
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.915
Поени од реакции
1.425
Како што првото мислење вели, што знаеме за бесплатните СМС, па можам да речам дека знам нешто со сигурност: „third party privacy intrusion“.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
http://apps.facebook.com/webmessage/?_fb_q=1

Конечно бесплатни пораки. Кликнете одма :))
Aуууу овие ги стајв у минус :))))))))))

пошто со секој поканет преку рефеал се добива 1 смс напрајв група.. ги излажав дека треба да викнат сите пријатели во група па да кликнат на линкот и да добијат пораки .. и така се собраа 60.000 у групата јас добив 8000 бесплатни пораки 1000 искористив ( и рачунај сите 8000 што сум ги викнал пратиле по неколку пораки ) и така после некое време вика... се извинуваме не очекувавме оволкава популарност на апликацијата имаме сериозни финансиски проблеми... :pos2: и више не даваат гага пораки за секој поканет пријател :) и така јас сум крив што ја сјебав апликацијата. се извинувам :D
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
755
Поени од реакции
356
Wadja повеќе не е бесплатна а? :uvo:
Знаете алтернатива?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
дајте бе некоја страна шо работи од прва да последна шо ги има НИЕДНА не работи!!
 
T

Tetro

Гостин
аааа така така...во ред е сеа...Фала на помош :smir:
што е во ред бе? не работи ова/
ако проработе кај тебе, кажи. Само немој да замараш со тие глупости: испрати покана на сите пријатели, дрндрнјариња :tapp:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Има страница, bluezone.com.mk од каде се праќаат по 2 бесплатни пораки дневно.
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
што е во ред бе? не работи ова/
ако проработе кај тебе, кажи. Само немој да замараш со тие глупости: испрати покана на сите пријатели, дрндрнјариња :tapp:
Па сега не работи и кај мене...викаа дека преоптоварено било со луѓе кои праќале премногу пораки...тогаш работеше ама помалце луѓе го знаеа...сега го дознаа сите и се блокирало нешто:toe:
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
епа нормално дека ке блокира сите сакаат на гага да праќат пораки:pos2:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.212
Поени од реакции
3.595
Па сега не работи и кај мене...викаа дека преоптоварено било со луѓе кои праќале премногу пораки...тогаш работеше ама помалце луѓе го знаеа...сега го дознаа сите и се блокирало нешто:toe:
jas e registrirav bez nikkov problem super e prajka sms ama mislam deka e 2 na 24h kako idae ok E
 

Kajgana Shop

На врв Bottom