Бесплатни СМС пораки?

  • Креатор на темата janicka
  • Време на започнување
Член од
29 март 2010
Мислења
19
Поени од реакции
2
Имаше една страна на фејсбук ама ни таа не чини... како нешто треба да повикуваш пријатели па ова па она.... џабе е се
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Има страна само не ја кажуваат :)
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Има баг или некоја грешка на страницата на t-mobile и од таму си праќам колку сакам. Нема да го кажам тоа пошо после сите ќе навалат и ќе приметат=)
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
:D ПРИЗНАЈТЕ ДЕКА ВЕ ЗЕЗНАВ!:D
Гарант се полакомивте и мислевте дека ке ви кажам како да праќате бесплатни пораки, така? :D
Lele idiotkaaaaaa

Bidi sigurna deka NE ME ZEZNA. Koga go vidov topikot prvo sto pomisliv e deka nekoj prasuva za vakva strana i deka drugi ke postiraat vakvi strani, taka da ama IC NE NE ZAEBA, bas naprotiv, samo si pokaza koj debil si i kolku prosto si mislis deka ke ne "zeznes" ne mi se verue
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Има баг или некоја грешка на страницата на t-mobile и од таму си праќам колку сакам. Нема да го кажам тоа пошо после сите ќе навалат и ќе приметат=)
баг на т-мобиле? не ми се верува.. чисто сумљам.. ај баш мене прати ми 6 пораки и ке ми докажеш.. ако ти треба број пиши ПП
 

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
jas e registrirav bez nikkov problem super e prajka sms ama mislam deka e 2 na 24h kako idae ok E
na sto prakas besplatni poraki???? kadeee kazi siti se?? imase na eden sajt ringejaja.com.mk go otkriv pred nepoln mesec prakv do sea( i toa mozese anonimni;) ali ja otkirja fintata i gi blokiraa:(
aj kazete pls nekoj kaj se praka pesplatni anonimno auu:)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Има баг или некоја грешка на страницата на t-mobile и од таму си праќам колку сакам. Нема да го кажам тоа пошо после сите ќе навалат и ќе приметат=)
И кај мене не се отвара на т-мобиле кога користам мозила фајрфокс, додека со интернер експлорер е се нормално. Се гледа дека лажеш во врска со праќањето на повеќе од 5 пораки дневно :smir:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
И кај мене не се отвара на т-мобиле кога користам мозила фајрфокс, додека со интернер експлорер е се нормално. Се гледа дека лажеш во врска со праќањето на повеќе од 5 пораки дневно :smir:
Тоа е сеа од пред недела дена што неможеш да се логираш. Инаку да ми заврши кредитот и ќе ти објаснам и тебе и на фри бој дека не лажам. За возврат очекувам пиво=)
 
Член од
23 септември 2009
Мислења
154
Поени од реакции
46
ДАЈ БЕ КАЖЕТЕ СТРАНА ЗА БЕСПЛАТНИ ПОРАКИ ЗА ПРАКАЊЕ ......
 
T

Tetro

Гостин
Lele idiotkaaaaaa

Bidi sigurna deka NE ME ZEZNA. Koga go vidov topikot prvo sto pomisliv e deka nekoj prasuva za vakva strana i deka drugi ke postiraat vakvi strani, taka da ama IC NE NE ZAEBA, bas naprotiv, samo si pokaza koj debil si i kolku prosto si mislis deka ke ne "zeznes" ne mi se verue
не забележа дека постот е постар од 5 години? :smir: и дека цитираната не е член на форумот повеќе? :pos2:
ДАЈ БЕ КАЖЕТЕ СТРАНА ЗА БЕСПЛАТНИ ПОРАКИ ЗА ПРАКАЊЕ ......
Вашето барање не содржи нови податоци.
Можете слободно да се префрлите на своеволно барање.
Бидете упорни и забелешките споделете ѓи со нас.
Поздрав.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
233
Поени од реакции
25
како можам да праќам бесплатни смс од мојот мобилен ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom