Бесплатни СМС пораки?

  • Креатор на темата janicka
  • Време на започнување

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
I ovaa e dobra,ne znam dali nekoj vo prethodnite postovi ne ja ima veke napishano? www.free--sms.com/index.go e dobra SMS programa ama za zal ima samo 10 besplatni poraki,dobrata strana e shto kako ke si go napishesh tel. broj pri registracijata taka ke izleguva kaj primachot!
 
Г

Гоццццце

Гостин
А како се активираат тие 500 бесплатни пораки на т мобиле? ја сменив тарифен модел, ставив изи смс и си ставив кредит али пак ми ги наплаќа пораките?
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
А како се активираат тие 500 бесплатни пораки на т мобиле? ја сменив тарифен модел, ставив изи смс и си ставив кредит али пак ми ги наплаќа пораките?
По 10-15 минути од кога ке го ставиш кредит стигнува порака со известување дека имаш бесплатни пораки.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.117
Поени од реакции
827
Дали знае некој до кога се бесплатните пораки од T-Mobile (промотивниот период)?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Зошто сега на www.3jam.com кога ке се регистрираш бара да ставиш кредит од картичка нели бесплатни беа порано ?
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
Зошто сега на www.3jam.com кога ке се регистрираш бара да ставиш кредит од картичка нели бесплатни беа порано ?
па имаш услови за free creditc треба да се зачлениш на face book и усте две работи ти пиши таму;):smir:
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Ај да допринесам во темава http://www.bluezone.com.mk/
Имате бесплатни СМС пораки кон сите оператори во Македонија, се што треба е да се регистрирате, добивате по 100 карактери во порака а останатиот дел е реклама за веб порталот, во телото на пораката се испраќа и вашиот број, ако заработите кредити можете и да праќате СМС од 160 карактери, и без реклама во телото на пораката! :) Уживајте и комуницирајте ! :) :vozbud:
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
45
Друга веб-страна за бесплатни пораки е и: www.ezxez.com имате по 15 бесплатни пораки на ден, добивате пин на вашиот мобилен, се логирате и тоа е тоа! :wink:
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Друга веб-страна за бесплатни пораки е и: www.ezxez.com имате по 15 бесплатни пораки на ден, добивате пин на вашиот мобилен, се логирате и тоа е тоа! :wink:
Можи од т-мобиле на космофон?
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
некако тешко ми ја отвора страницава
 

Kajgana Shop

На врв Bottom