Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Со која програма можам цд-то да го направам со чептери, позадина да ставам и такви работи.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Ако мислиш за ДВД цд тогаш земи го овој програм бесплатен е на интернет за симнување ConvertXtoDVD имаш се во него иди на подесувања ке видиш и чептери и позадина твоја да си ставиш али ова е ако сакаш да снимаш ДВД а за обични цд не знам.Поздрав
 
Член од
17 февруари 2005
Мислења
190
Поени од реакции
4
Барање на ништо мене ми личи, ама сепак ми асоцира повише на барање програма отколку помош. А за тоа има посебна тема.
Transfer in progress...
Transfer finished successfully.


ti ne si normalen bre . jas dobro prasav od ivr za avi dali nekoj link ili na nekoj drugi nacin nekoj da objasni , toa bese rabotata ,

ali8 koga si glup ko konj , oidiu u trista gavola , ta ti ta ovaj tvoj topic kade sto si Moderator ,

prav peder sio toa si
 
P

Princ

Гостин
ti ne si normalen bre . jas dobro prasav od ivr za avi dali nekoj link ili na nekoj drugi nacin nekoj da objasni , toa bese rabotata ,

ali8 koga si glup ko konj , oidiu u trista gavola , ta ti ta ovaj tvoj topic kade sto si Moderator ,

prav peder sio toa si
Не знам што се нервираш толку. И сам кажуваш дека БАРАШ линк до некоја ПРОГРАМА. Епа оваа тема е за тоа, а не темата за помош.
Кулирај малку. И научи правопис. Правилно е "оди во триста ѓаволи, ти и овој топик во кој си Модератор".
И после треба "прав педер си, тоа си." :)
 
Член од
8 јуни 2005
Мислења
69
Поени од реакции
0
moze li nekoj da mi kaze dali postoi programa za palenje i gasenje na kompijuterot vo odredeno vreme.t.e tajmer.
Vi blagodaram odnapred
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Ја барам фотошоп нешо али незнам кој, некој добар да е сакам, а иначе исто да си прашам за програмче за преправање на песните од wma на pm3 и обратно
Фала..
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Ја барам фотошоп нешо али незнам кој, некој добар да е сакам, а иначе исто да си прашам за програмче за преправање на песните од wma на pm3 и обратно
Фала..
Не постои добар или лош фотошоп, ако знаеш да го работиш, секако дека ќе биди добар :) ...
Ќе одите на www.adobe.com/downloads , и од триал верзиите ќе си ја изберите Photoshop CS3 ( таа е најнова верзија ) ...
Ќе си напрајте бесплатен акаунт на Адобе за да можи да го симните од таму фотошоп, и од ко ќе го симните, пишете ми приватна порака...
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.693
Поени од реакции
287
Како се викаше една програма не ми текнуе,преку која на USB инсталираш цел оперативен систем.
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ако може некој некако да ми го даде Flash Playerot зш многу ми треба,а мора да се симне преку моззила(која ја неам) Преку IE неможе! Е сеа за да ја симнам моззила исто ми треба па FlashPlayer!! Ве молам некако помагајте нишо неможе без овој програм.ФАЛА ОДНАПРЕД
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
вака сега ми треба ИТНО прогамче со кое видео фајловите што ги имам во компјутер ќе може да ги конервтирам и компресирам за да ги пратам во телефон.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.963
Треба да ги конвертираш во 3GPP фајлови за да може да ги префрлиш на мобилен.
Побарај го ImTOO MPEG Encoder, имаш конверт на речиси сите видови видео фајлови. Ако не можеш да го најдеш add me на MSN, ќе ти го пратам. :)
 
Член од
17 февруари 2007
Мислења
296
Поени од реакции
0
вака сега ми треба ИТНО прогамче со кое видео фајловите што ги имам во компјутер ќе може да ги конервтирам и компресирам за да ги пратам во телефон.
Ако го имаш комплетното Nero, тогаш Nero Recode ќе ти заврши работа. Од profiles одбери си Mobile.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom